17 березня 2012, 15:24
0
7
Таврія приймає Арсенал

Сьогодні, 17-го березня, відбувся матч 23-го туру української Прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія розійшлася миром з київським Арсеналом.

Таврія (Сімферополь) - Арсенал (Київ) - 1:1

Голи
: Фещук (86) - Гоменюк (19)

Попередження: Єзерський (11), Назаренко (75), Кубік (83), Гомес (85), Шиндер (88) - Гоменюк (23), Одібе (39), Міколюнас (51)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 13:00

Таврія: Кахріман, Аделейе, Єзерський, Любічич, Кубік, Не (Гомес, 68), Буссаіді, Назаренко, Калиниченко, Шиндер, Аді (Фещук, 73)

Арсенал: Погорілий, Польовий, Одібе, Симоненко, Лампі (Леандро, 90), Міколюнас (Шацьких, 72), Богданов, Флореску, Аржанов (Старгородський, 66), Ковпак, Гоменюк

Матч завершено

90-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! На останніх хвилинах могли вирвати перемогу футболісти "Таврії", Калиниченко змістився з правого флангу і пробив по воротах, м'яч просвистів поруч з ближньої стійкою воріт.

86-а хвилина. ГООООЛ 1:1 Все почалося з того, що Кубік відібрав м'яч в центрі у Старгородського, пройшов він по флангу і виконав навіс в штрафну, Шиндер за м'яч поборовся і скинув його на Назаренко, який виконав відмінну передачу на Фещука, якому залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах.

85-а хвилина. Гомес отримує жовту картку за зрив атаки, добре підставився Старгородський.

84-а хвилина. Богданов класно пробив по воротах з дальньої дистанції, м'яч полетів точно по центру воріт, Кахріман все-таки відбиває м'яч.

75-а хвилина. Назаренко отримує картку, не встиг він до м'яча і врізав по ногах Флореску. Провальний матч для всієї "Таврії" сьогодні.

60-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Господарі дозволяли розіграти цей кутовий удар, Калиниченко відпасував на Марко Не, який верхи послав м'яч в штрафну, краще за всіх зіграв Аді і пробив по воротах, м'яч пройшов над поперечиною.

51-а хвилина. Міколюнас отримує жовту картку, грубо він зіграв проти Буссаіді.

48-а хвилина. Кубік отримав м'яч на лівому краю штрафного майданчика, розгойдав захисника і прострілив вздовж воріт, Лампі перевів гру на кутовий.

Перерва

39-а хвилина. Майкл Одібе грубо зіграв на фланзі, дуже жорстко він зустрів Шиндера, заслужена картка.

36-а хвилина. Аделе помилився на своїй половині поля, далеко він відпустив від себе м'яч, накрив Ковпак і увійшов в штрафну, вчасно з воріт вийшов Кахріман і м'яч у підкаті вибив за межі поля.

31-а хвилина. Шиндер у чужій штрафній площі отримав м'яч, добре розвернувся і виконав передачу на Калініченка, грубий вийшов пас і м'яч не дійшов до Максима.

24-а хвилина. Калиниченко здорово пробив зі штрафного, обвів він стінку, але занадто високо був посланий м'яч і той проходить над поперечиною.

23-а хвилина. Гоменюк отримує жовту картку за те, що до свистка він вибіг із стінки.

19-а хвилина. ГОЛ 0:1 Після подачі зі штрафного від бічної лінії гравці Таврії вибили м'яч, але недалеко. Гравець Арсеналу повернув м'яч у штрафну, і Гоменюк спокійно переправив сферу в сітку. Офсайду не було, оскільки затримався Калиниченко.

12-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Знову Польовий виконав хорошу подачу в штрафний майданчик, Ковпак виграв боротьбу і пробив, м'яч пройшов над поперечиною.

11-а хвилина. Єзерський отримує жовту картку, надто активно він боровся в своїй штрафній площі перед кутовим, почав сперечатися з арбітром і заробив гірчичник.

6-а хвилина. Марко Не отримав м'яч перед чужою штрафною площею, добре розвернувся і пробив, м'яч пройшов вище цілі.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаАрсенал (Киев)Таврия (Симферополь)