Легка прогулянка: Шахтар розгромив Чорноморець

17 березня 2012, 17:51
0
7
Шахтар приймає Чорноморець

Сьогодні, 17-го березня, відбувся матч 23-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар легко переграв одеський Чорноморець.

Шахтар (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) - 4:0

Гол:
Селезньов (6, 80); Ілсіньо (45); Тейшейра (67)

на 49-й хвилині Фернандіньо не реалізував пенальті (штанга)

Попередження: Мхітарян (31), Кучер (70), Коста (90)

Донецьк. Донбас Арена. Початок матчу: 16:00

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Шахтар: П'ятов, Кобін, Кучер, Ракицький, Рац, Хюбшман (Коста, 71), Фернандіньо, Мхітарян, Ілсіньо (Тейшейра, 65), Вілліан (Дентиньо, 60), Селезньов

Чорноморець: Безотосний, Бергер, Фонтанельо (Шиманек, 85), Вангер (Кутас, 50), Велосо, Політило, К. Ковальчук, Матос, Рієра, Балашов (Бакай, 59), Бурдужан

Фінальний свисток.

90 +2 хвилина. Коста завчасно зняв футболку, за що отримав жовту картку.

88-а хвилина. Рац з лівого флангу прострілював в напрямку Мхітаряна, але останній не зміг відправити м'яч у сітку воріт.

86-а хвилина. Рац пробивав по воротах з гострого кута, але м'яч після рикошету відскочив у руки голкіперу "Чорноморця".

80-а хвилина. ГООООЛ 4:0 Захисник і воротар "Чорноморця" не розібралися зараз хто буде грати по м'ячу, Селезньов забрав м'яч і закотив його в абсолютно порожні ворота! Дубль оформляє гравець!

78-а хвилина. Ракицький у штрафному майданчику "Шахтаря" збив Де Матоса, але арбітр не призначив пенальті. Спірний епізод

67-а хвилина. ГООООЛ 3:0 Вийшов і одразу ж забив! Передача з центральної зони на лівий край штрафного майданчика гостей послідувала, звідки м'яч був переправлений в район одинадцятиметрової позначки, де Тейшейра виявився найспритнішим і пробив точно під поперечину воріт!

61-а хвилина. Мхітарян пробивав з ходу з лівого краю штрафного майданчика суперника, але Безотосний зміг відбити м'яч. На підборі першим опинився захисник гостей.

52-а хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Мхітарян вивалився один на один з голкіпером і намагався перекинути його з двадцяти трьох метрів, але перекинув і ворота гостей! Ось так!

49-а хвилина. НЕМАЄ ГОЛА! Фернандіньо підійшов до точки, але переграти голкіпера не зміг. Пробивши в правий кут бразилець влучив у штангу, від якої м'яч відлетів за межі поля.

48-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Чорноморця". Мхітарян увірвався в штрафний майданчик суперника ліворуч, де його збив Вангелі!

Перерва

45-а хвилина. Гооол 2:0 Вілліан отримав м'яч на лівому краю штрафного майданчика суперника і виконав класний удар низом в дальній кут - м'яч влучив у штангу і відскочив до Ілсіньо, який підробив його і відправив у сітку воріт з лінії воротарського майданчика! Ось так!

44-а хвилина. Бурдужан пробивав по воротах "Шахтаря" з лівої ноги з-за меж штрафного майданчика - м'яч пройшов вище воріт!

42-а хвилина. Зараз гравці "Шахтаря" вирішили розіграти атаку прямо в штрафній площі суперника. Виглядало це красиво, але до удару по воротах справа так і не дійшла.

40-а хвилина. Кобін підхопив м'яч метрах в 25-ти від воріт "Чорноморця" і тут же пробив з ходу, але м'яч пролетів значно вище воріт Безотосного!

36-а хвилина. Вілліан отримав м'яч на лівому краю чужої штрафної площі і пробивав у дальній кут воріт, але м'яч розминувся з дальньою штангою! Зазначимо, що передачу йому знову віддавав Мхітарян.

31-а хвилина. Мхітарян отримує жовту картку за порушення правил у верховій боротьбі.

30-а хвилина. МОМЕНТ! Перший шанс для "Чорноморця"! Подача зі штрафного послідувала на дальню штангу, Пятов помилився на виході, дозволив Де Матосу пробити, але м'яч пройшов мимо!

28-а хвилина. Мхітарян пробивав по воротах з-за меж штрафного майданчика низом, Селезньов підправляв м'яч у ворота, але стійка стала помічником Безотосного!

20-а хвилина. Ілсіньо скинув м'яч під удар Фернандіньо, який "пальнув" з лінії штрафної площі - м'яч пройшов зовсім поруч зі стійкою воріт Безотосного.

11-а хвилина. МОМЕНТ! Фернандіньо віддавав передачу в штрафний майданчик суперника врозріз на Мхітаряна, який з близької відстані не зумів переграти воротаря, який вийшов і скоротив кут обстрілу.

6-а хвилина. ГОЛ 1:0 Чудово! Подача з кутового пішла в центр штрафного майданчика, де Ракицький виграв повітря і головою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика, де Селезньов переправив м'яч у сітку воріт!

5-а хвилина. Мхітарян у штрафному майданчику суперника отримав м'яч, але впав у боротьбі з захисником. М'яч підхопив Селезньов, який бив з носка - м'яч пройшов вище мети!

2-а хвилина. Вілліан! Пробивав зараз бразилець з лівого краю чужого штрафного майданчика, але м'яч прийшовся прямо в руки Безотосного.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаШахтер (Донецк)Черноморец (Одесса)