Бундесліга: Баварія не залишила від Герти мокрого місця, Боруссії виграють

11

Сьогодні, 17 березня, відбулися матчі 26-го туру німецької Бундесліги.

Герта - Баварія - 0:6

Гол:
Мюллер (10); Роббен (12, 19-пенальті, 66-пенальті); Гомес (50-пенальті); Кроос (51)

Герта: Крафт (Бутхерт, 46), Янкер, Лелль, Бастіансен, Хубнік, Оттль, Пердедай (Моралес, 46), Німайєр, Рамос, Раффаель, Рукавиця

Баварія: Нойєр, Лам, Бадштубер, Боатенг, Алаба, Луїс Густаво, Кроос, Рібері (Рафінья, 73), Мюллер (Тимощук, 61), Роббен (Праньїч, 69), Гомес

10-а хвилина. ГОЛ 0:1 Рібері рве і метає! Пройшов він по лівому флангу і виконав простріл у центр, де знаходився Мюллер, удар в один дотик і м'яч у дальньому куті воріт.

12-а хвилина. ГОЛ 0:2 Мюллер виконав класну передачу на фланг, у вільну зону, там знаходився Роббен, який увійшов у штрафний і пробив у ближній кут. Крафт не при справах.

19-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ в ворота "Герти", відразу два футболісти "Герти" вдарили Томаса Мюллера.

19-а хвилина. ГОЛ 0:3 Роббен дуже спокійно розвів воротаря і м'яч по різних кутах.

49-а хвилина. Пенальті у ворота "Герти" номер два, Моралес, який вийшов на заміну, завалив Франка Рібері.

50-а хвилина. ГОЛ 0:4 Гомес дуже впевнено переграв воротаря.

51-а хвилина. ГООЛ 0:5 Янкер у своєму штрафному незрозуміло що витворяв, м'яч перехопив Роббен, вирішив він пробити по воротах, Бурхерт відбиває, але точно на набігаючого Крооса, який послав снаряд у сітку.

66-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ номер три в ворота "Герти". І знову це Моралес, і знову він порушив правила проти Рібері.

67-а хвилина. Гооол 0:6 Роббен пробив дуже потужно в ліву від себе "дев'ятку", без шансів для воротаря.

Боруссія (Дортмунд) - Вердер - 1:0

Гол:
Кагава (8)

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган (Бендер, 74), Кель, Кагава, Блашчіковскі (Овомойела, 90), Левандовскі, Гросскройтц (Перішич, 74)

Вердер: Мілітц, Аффольтер, Папастатопулос, Предль (Фюллькруг, 56), Хартерц (Шмітц, 63), Юнузовіч, Ігньевскі, Трібулл (Ф. Кроос, 76), Екіджі, Фріц, Розенберг

8-а хвилина. ГОЛ 1:0 Блискуча атака "Боруссії" закінчується голом! Шмельцер класно віддав на голову Гюндогану, той віддав на Кагаву, і Шінджі спокійно переправив м'яч в порожні ворота!

Байєр - Боруссія М - 1:2

Гол:
Кісслінг (75) - Ройс (7); Де Камарго (88)

Байєр: Лено, Г. Кастро, Кадлец, Топрак, Вієйра да Коста (М. Фрідріх, 83), Р. Аугусто, Рольфес (Дердійок, 63), Швааб, Райнартц, Кісслінг, Шюррле

Боруссія М: тер Стеген, Штранцль, Данте, Нордтвейт, Вендт (Рінг, 84), Дамс, Ройс (Маркс, 90), Броуверс, Нойштедтер, Аранго, Ханке (де Камарго, 70)

7-а хвилина. ГОЛ 0:1 Ось це "Боруссія" у всій красі! Швидкий дальній пас в атаку, Шваб грубо помилився з прийомом, чим скористався Ройс, вискочивши один на один з Лено і пробивши точно в дальній кут!

75-а хвилина. ГОЛ 1:1 Послідував навіс зі штрафного, Топрак виграв верх і пробив, Штеге врятував, але не втримав м'яч у руках, Дердійок не встиг добити, а захисники вибили точно на Кісслінга, який вже добив у сітку!

88-а хвилина. ГОЛ 1:2 І все-таки виривають перемогу гості. Провал оборони "Байєра", Ройс зі своєї половини поля протягнув м'яч до чужого штрафного і віддав на де Камарго, той вийшов сам на сам з Лено, обіграв того і пустив м'яч у порожні ворота.