Ворскла перемагає Іллічівець

17 березня 2012, 20:20
0
7

Сьогодні, 17 березня, відбувся матч 23-го туру української Прем'єр-ліги, в якому полтавська Ворскла перемогла маріупольський Іллічівець.

Ворскла (Полтава) - Іллічівець (Маріуполь) - 3:1

Гол:
Селін (10); Чичиков (75); Ребенок (79) - Кожанов (12)

Попередження: Даллку (14), Безус (22), Маркоскі (40) - Шевчук (29), Віценець (58), Яворський (61), Чайковський (66)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 18:30

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Ворскла: Казаков, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін, Маркоскі, Краснопьоров, Кривошеєнко (Чичиков, 46), Ребенок (Западня, 87), Безус (Оберемко, 81), Будник

Іллічівець: Худжамов, Бутко (Фомін, 65), Невмивака, Іщенко, Шевчук, Віценець (Яворський, 60), Чайковський (Федотов, 78), Ярошенко, Таргамадзе, Кожанов, Будковський

Кінець матчу.

78-а хвилина. ГООООЛ 3:1 Після прострілу з лівого флангу на дальню штангу снаряд підібрав Даллку, який перевів у центр на Ребенка, який із забійної позиції розстріляв чужі ворота. У Даллку своєрідний хет-трик - відразу три гольові передачі!

75-а хвилина. Гооол 2:1 І знову з правого флангу голову передачу робить Даллку, Чичиков на місці ефектно обробив снаряд і зльоту пробив у дальній кут!

61-а хвилина. Яворський тільки вийшов на поле і в першому ж епізоді виконав брудний підкат. "Гірчичник" отримав футболіст з Маріуполя.

58-а хвилина. Віценець рукою не за правилами відтіснив суперника. Друга жовта картка у складі "Іллічівця".

50-а хвилина. Після прострілу з лівого флангу Будник класно зіграв на випередження, перекинувши воротаря - гостей врятувала лише хрестовина.

48-а хвилина. Таргамадзе наважився на удар з 35-ти метрів, м'яч полетів далеко від воріт.

40-а хвилина. Маркоскі не дав супернику розвинути швидку контратаку і отримав жовту картку.

29-а хвилина. Шевчук сфолив на Даллку, за що першому згаданому була показана жовта картка.

24-а хвилина. Іщенко завдав прямий удар зі штрафного з 30-ти метрів, снаряд скосило в ліву сторону, м'яч проскочив повз штангу.

22-а хвилина. Безус порушив правила в опорній зоні своєї команди. Черговий "гірчичник" футболісту "Ворскли".

15-а хвилина. Ярошенко виконав удар зі штрафного, снаряд прошив стінку і рикошетом полетів у дальній кут, кіпер був готовий до подібного повороту подій.

14-а хвилина. І ось перша жовта картка в матчі! Даллку зрубав Кожанова, коли той розвивав чергову атаку.

12-а хвилина. ГОЛ 1:1 Кожанов забив гол! Ось це так! Класний удар з півкола штрафної в лівий кут, воротар до м'яча не дотягнувся!

10-а хвилина. ГООЛ 1:0 Даллку прекрасно прорвався по флангу і прострілив на дальню штангу на Селіна, який без питань перевів снаряд у порожній кут.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаВорскла (Полтава)Ильичевец (Мариуполь)