Ла Ліга: Барселона продовжує погоню за Реалом

Сьогодні, в черговому турі іспанської Ла Ліги, Севілья не змогла вдома відібрати очки у Барселони, і каталонці скоротили відставання від Реала до 7 пунктів.

Попередження: Спахич (17), Ескюде (49), Медель (76) - Піке (32), Адріано (79), Педро (85)

Севілья: Палоп, Ескюде, Наварро, Спахич (Кала, 68), Луна, Рейес (Перротта, 62), Навас, Ракитич (Троховські, 50), Медель, Ману, Негредо

Барселона: Вальдес, Алвеш, Піке, Маскерано, Адріано (Пуйоль, 84), Бускетс, Хаві (Санчес, 82), Іньєста, Фабрегас (Кейта, 68), Мессі, Педро

Фінальний свисток.

90-та хвилина. Засмучений Ліонель Мессі, він вийшов сам на сам і пробив у правий нижній кут, забив гол, але зарахувати арбітр його не міг. На думку бокового, у аргентинця був офсайд

89-та хвилина. Лео Мессі зі штрафного лівою ногою з 23 метрів пробив трохи вище лівої дев'ятки воріт Палопа.

88-ма хвилина. Алексіс вискочив сам на сам,, був збитий суперником, але все-таки вийшов на ударну, пробив у лівий нижній - Палоп ногу підставляє і рятує свою команду!

83-тя хвилина. Ну зараз був відмінний шанс для гола! Навас справа прострілив у центр штрафного Барси, звідки Ману Дель Мораль, якому ніхто особливо не заважав, пробив у правий кут - схибив.

74-та хвилина. Зараз Іньєста з відмінної передачі Мессі вискочив сам на сам, вже уклав спати воротаря, але захисник встиг перешкодити йому: захисник вдарив ззаду по нозі Іньєсті, але слабо, зате цього вистачило, щоб Андрес невдало вдарив по м'ячу при порожніх-то воротах.

65-та хвилина. Ману Дель Мораль після навісу з правого флангу у дальній штанзі майже дістав м'яч, удар у дотик прийшовся в сітку із зовнішнього боку. Вже падаючи бив Мораль.

48-ма хвилина. Педро ззаду б'є по нозі Рейеса в своєму штрафному - й арбітр не ставить пенальті!

Перерва

45-та хвилина. Мессі вивів на ударну Фабрегаса, той опинився віч-на-віч з Палопом і пробив точно в нього!

41-ша хвилина. Кануте вирвався на удар, але Піке в підкаті встиг йому завадити! Найгостріший епізод, Вальдес зупиняє м'яч, який все одно покотився в бік воріт.

40-ва хвилина. Вискочив Педро на ударну позицію, на швидкості втікши від захисника, пробив лівою низом під опорну - воротар упорався!

37-ма хвилина. Кануте з-за меж чужого штрафного сильно пробив у правий кут воріт Вальдеса - правіше створу пролітає м'яч! Майже!

34-та хвилина. Після навісу з правого флангу м'яч відскочив від газону, підлетів знову вгору, Піке чомусь не пішов на м'яч, а Ману Дель Мораль кинувся на нього і головою спробував перекинути Вальдеса, але влучив у поперечину!

32-га хвилина. Піке отримує жовту картку за порушення правил проти Хосе Реєса.

25-та хвилина. ГОООООЛ 0:2 Браво, Мессі! Іньєста зліва віддав на Мессі в центр, Лео прокинув м'яч між ніг Спахича, а потім з 10 метрів закинув м'яч під поперечину чужих воріт - ложечкою, так! Браво! Підсічка виконана на найвищому рівні!

20-та хвилина. Зараз вже Іньєста міг забити, але бити було незручно, хоч і дистанція була хороша - правіше воріт летить м'яч з 13-14 метрів!

18- та хвилина. ГООООЛ 0:1 Ось це удар! Хаві! З району лівого кута чужого штрафного майданчика бив зі стандарту Хаві - точно в лівий верхній кут, Палоп дотягнувся рукою, але відбив м'яч у сітку, куди сам і завалився. Закрутив добре каталонець, але і воротар не найращим чином стрибнув.

17- та хвилина. Дуже жорстко зіграв Спахич проти Адріано, зрубавши того перед своїм штрафним майданчиком! Точно в коліно врізав він супернику. Заслужена жовта картка.

11-та хвилина. Педро класно обробив м'яч на бігу, увійшов у штрафний і пробив з лівого краю - Палоп виставляє руку й виручає свою команду! Буде кутовий.

7-ма хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Удар здалеку від Адріано, неприємний рикошет - і м'яч став завалюватися за комір воротарю Севільї! Палоп таки зумів перевести м'яч на кутовий.

4-та хвилина. Атаку лівим флангом спробували провести господарі поля, але пройти далеко не вдалося, в аут вирушає м'яч.