Серія А: Мілан упевнено переграє Парму, Ювентус громить Фіорентину

Сьогодні, 17 березня, відбулися два матчі 27-го туру італійської Серії А.

Гол: Ібрагімович (17-пенальті); Емануельсон (55)

Попередження: Дзаккардо (17), Палетта (37) - Антоніні (63), Мунтарі (90)

Парма: Міранте, Палетта, А. Лукареллі, Жонатан, Дзаккардо, Джовінко, Морроне (Окака Чука, 73), Маріга (Мусаччі, 28), Вальдес, Флоккарі, Біабіані (Валліані, 63)

Мілан: Абб'яті, Бонера, Сілва, Антоніні, Емануелсон (Аквілані, 86), Ель Шаараві (Максі Лопес, 77), Мунтарі (Гаттузо, 90), Амброзіні, Ночеріно, Дзамбротта, Ібрагімович

16-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Ібрагімович залишив м'яч Емануельсон, який щільно пробив з меж штрафний у руку захисника

17-та хвилина. ГОЛ 0:1 Голкіпер стрибнув у правий від себе кут, а Златан спрямував м'яч в іншу частину воріт!

55-та хвилина. ГОЛ 0:2 Емануельсон забиває! Голландець по центру вибіг сам на сам з голкіпером, дуже легко обвів Міранте і вразив уже порожні ворота! Другий гол в сезоні у Урбі.

Фіорентина - Ювентус - 0:5

Гол: Вучинич (15); Відаль (27); Маркізіо (55); Пірло (67); Падоїн (72)

Вилучення: Черчі (21)

Фіорентина: Боруц, Кассані, Наталі, Настасіч, Паскуаль, Монтоліво, Варгас, Олівейра (Де Сільвестрі, 46), Лаццаро, Амаурі, Черчі

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, М. Касерес, де Чельє, Пірло, Маркізіо, Відаль (Падоїн, 70), Пепе, Матрі, Вучинич (Борр'єлло, 69)

15-та хвилина. ГОЛ 0:1 Позиційна атака гостей не віщувала неприємностей для суперника, але тут блиснув Вучинич точним ударом з 18-ти метрів у ліву дев'ятку, кіпер навіть не смикнувся!

21-ша хвилина. ВИДАЛЕННЯ! В епізоді без м'яча Касерес штовхнув Черчі, а форвард не стримався і дав стусана опонентові! В такому разі треба було покарати і провокатора.

27-ма хвилина. ГОЛ 0:2 Вучинич прийняв м'яч біля воротарського майданчика, вивіреним пасом відкотив Відаля, який з 15-ти метрів влучив у Боруца і без проблем пробив у лівий кут воріт повторним ударом!

33-тя хвилина. У контратаці Вучинич з лівого кута штрафного точно подав на голову Маркізіо, який з чотирьох метрів вразив порожній верхній кут воріт!

67-ма хвилина. ГОЛ 0:4 В контратаці гостей пройшов проникаючий пас на Пірло, і ветеран у дотик з семи метрів тонко перекинув воротаря!

72-га хвилина. ГООЛ 0:5 Пірло сильно пробив здалеку, м'яч трохи зрикошетив від ноги захисника, і на дальній штанзі Падоїну залишилося підставити ногу!