18 березня 2012, 14:51
0
9
Оболонь здобуває важливі три очки

Недільну програму 23-го туру Української Прем'єр-ліги відкрив матч між київською Оболонню і луцькою Волинню.

Українська Прем'єр-ліга. 23-й тур

Оболонь - Волинь - 1:0

Гол:
Мандзюк (81)

Попередження: Масло (22); Леандро (33); Майкон (37); Герасим’юк (68); Ізворану (74); Пилипчук (87) - Гурський (8); Слюсар (32); Корнєв (58)

Вилучення: Шиков (38); Ізворану (77)

Початок матчу: 13:00. Арбітр: Анатолій Жабченко

Оболонь: Махновський - Корнєв, Пластун, Гурський, Конюшенко (Ільків, 63), Слюсар (Яковенко, 46), Сибіряков (Тістик, 18), Лупашко, Б. Баранець, Панас, Мандзюк

Тренер: Сергій Конюшенко

Волинь: Шеліхов - Сімінін, Масло, Шиков, Леандро, Шарпар, Герасим'юк (Пищур, 71), Пилипчук, Рамон Лопес (Павлов, 82), Майкон, Шумахер (Ізворану, 42)

Тренер: Анатолій Дем'яненко

Арбітр дає фінальний свисток. Оболонь здобула важливу перемогу в боротьбі за виживання: Пивовари зрівнялися за очками з Олександрією, у якої сьогодні має бути зустріч з донецьким Металургом.

89-а хвилина. Шеліхов врятував Волинь від другого пропущеного гола - воротар виграв вихід один на один з Тістиком.

87-а хвилина. Пилипчук притримав Корнєва за футболку - і йому жовта!

85-а хвилина. Яковенко розігнав атаку Оболоні, віддав на фланг на Мандзюка, форвард прострілив у центр штрафного, а Борис Баранець з п'яти метрів не влучив по воротах!!

82-а хвилина. Остання заміна і в складі Волині: замість Рамона Лопеса вийшов Павлов.

81-а хвилина. ГОООООЛ! Мандзюк обікрав Шарпара в штрафний Волині і з гострого кута пробив під дальню штангу!

79-а хвилина. Якби тренером Волині залишався Кварцяний, ми б після матчу почули багато яскравих епітетів на адресу футболістів луцької команди. Анатолій Дем'яненко в цьому аспекті явно програє своєму попереднику.

78-а хвилина. Після удару штрафного у стінку Тістик бив метрів з 14-ти - над поперечиною!

77-а хвилина. Друге ВИДАЛЕННЯ в складі Волині! Ізворану блокував прохід Мандзюка і отримав другу жовту картку за три хвилини!

74-а хвилина. Ізворану, щоб зірвати атаку Оболоні, заробив гірчичник за фол на Тістика.

71-а хвилина. Дем'яненко йде на ризик: замість півзахисника Герасим'юка вийшов форвард Пищур.

67-а хвилина. Рамон зі штрафного з флангу підкручував м'яч до воріт, але Махновський у красивому стрибку вибив м'яч у поле.

64-а хвилина. Мандзюк подавав з флангу - Яковенко пробив головою зі скрутного становища, але Шеліхов парирував!

63-а хвилина. Остання заміна у складі Оболоні: Ільків замість Конюшенко, у якого сьогодні не пішли стандарти.

58-а хвилина. Корнєв відзначився попередженням. Волині тільки цього й треба - лучани розтягнули розіграш штрафного на півхвилини.

56-а хвилина. Конюшенко незрозуміло виконав штрафний - чи бив, чи то потужно прострілював, в будь-акому випадку м'яч полетів далеко в сторону від воріт.

51-а хвилина. Герасим’юк пробив з дальньої дистанції - м'яч пройшов у метрі від мети.

48-а хвилина. Тістик подавав штрафний з флангу - Шеліхов кулаками вибиває м'яч.

Другий тайм розпочався з заміни в складі Оболоні: замість Слюсаря вийшов Яковенко.

45-а хвилина. Рамон Лопес подав штрафний з лівого флангу - Масло пробив головою, але від захисника м'яч пішов на кутовий. Корнер нічим небезпечним не закінчився, і арбітр відправив команди на перерву.

42-а хвилина. Демьяненко проводить заміну: замість Шумахера вийшов Ізворану, який повинен зайняти місце віддаленого Шикова.

41-а хвилина. МОМЕНТ! Майкон вивалився на ворота під кутом, перший удар блокував в підкаті захисник, після другого м'яч прокотився по лінії воріт, але в сітку так і не потрапив!

39-а хвилина. Пивовари пробивали штрафний метрів з 18-ти - в стінку!

38-а хвилина. Мандзюк тікав на побачення з Шеліховим, але Шиков штовхнув форварда Оболоні в спину! Анатолій Жабченко без роздумів видаляє захисника з поля!

37-а хвилина. Майкон за відмашку проти Кривошеєнко отримав попередження.

34-а хвилина. Конюшенко подав у штрафний - відразу два футболісти Оболоні виявилися перед воротами Шеліхова, але обидва були в офсайді.

33-а хвилина. Леандро за фол проти Панаса заробив жовту картку.

30-а хвилина. Волинь володіє невеликою ігровою і територіальною перевагою, але небезпечних моментів небагато.

26-а хвилина. Пивовари багато фолять на підступах до штрафного, щоправда, в основному не ближче 28-29 метрів до воріт. Ось і цього разу Майкон бив штрафний, але влучив у стінку. До речі, вперше кращий бомбардир першої частини чемпіонату нагадав про себе в цьому матчі.

24-а хвилина. Герасим'юк цілився в нижній кут, пробиваючи з лінії штрафної - Махновський накриває м'яч!

23-а хвилина. Андрій Конюшенко, який доводиться братом головному тренеру Оболоні, невдало пробив штрафний - м'яч полетів метрів на п'ять вище воріт.

22-а хвилина. Лопес подавав штрафний з правого флангу - воротар Оболоні впевнено грає на виході. Відразу ж Маслу довелося штовхати Мандзюка, щоб не допустити небезпечної контратаки. Арбітр виписав захиснику жовту картку.

18-а хвилина. Сибіряков отримав травму і був змушений покинути поле. Замість нього буде грати Тістик.

13-та хвилина. Мандзюк класно пішов від захисника на лівому фланзі і від лицьової лінії викотив м'яч під удар Баранця, але тому точно пробити завадив захисник!

9-а хвилина. Ванч Шиков потужно пробив штрафний метрів з 28, але прямо по центру, і Махновський спокійно забрав м'яч.

4-а хвилина. Оболонь намагається грати активно, але оборона Волині діє спокійно і впевнено.