19 березня 2012, 13:14
0
25
Пожежа на стадіоні Панатінаїкоса

Матч 25-го туру чемпіонату Греції між Панатінаїкосом і Олімпіакосом 18 березня не був завершений через зіткнення уболівальників з поліцією, масові заворушення, а також пожежу на стадіоні.

Заворушення почалися ще до гри, а продовжилися під час перерви, через що другий тайм був відкладений на 35 хвилин. Незважаючи на це, ситуація не заспокоїлася і за вісім хвилин до кінця матчу було прийнято рішення відкласти гру. До того моменту Олімпіакос вигравав з рахунком 1:0.

Рішення про те, перегравати матч чи зарахувати Панатінаїкосу технічну поразку, буде прийнято пізніше.

Варто зазначити, що через заборону поєдинок не могли відвідувати вболівальники Олімпіакоса. Однак фанати палили сидіння, метали пакети із запальною сумішшю, що в підсумку призвело до пожеж в багатьох секторах, загорілося навіть табло. Пожежні машини виїжджали прямо на футбольне поле, щоб загасити полум'я на трибунах і на табло стадіону.

Під час перерви матчу правоохоронці змушені були застосувати сльозоточивий газ. Вони також затримали понад 60 уболівальників.

Після 24 матчів у чемпіонаті Греції лідирує Олімпіакос - 58 очок, Панатінаїкос відстає на чотири очки.

За матеріалами: Чемпионат.com

ТЕГИ: беспорядкиПанатинаикосфанатыЧемпионат ГрецииОлимпиакос (Афины)