Кубок Німеччини: Баварія зі скрипом виходить у фінал

22 березня 2012, 00:10
0
20
Баварія грає з Боруссією

Сьогодні, 21 березня, відбувся півфінальний матч Кубка Німеччини, в якому зустрічалися лідери Бундесліги - Баварія і менхенгладбахська Боруссія.

Гості лише з великими труднощами, в серії пенальті, змогли довести, що вони гідні головного матчу турніру. У ньому Баварія зустрінеться з дортмундською Боруссією.

Боруссія (Менхенгладбах) – Баварія (Мюнхен) – 0:0

Післяматчеві пенальті: 0:1 Алаба, 1:1 Даемс, 1:2 Рібері, 2:2 Херрманн, 2:3 Лам, 2:3 Данте (вище воріт), 2:4 Кроос, 2:4 Нордвейт (воротар)

Попередження: Янчке (100) – Роббен (42), Кроос (98)

Боруссія М: тер Штеген, Штранцль (Броверс, 63), Нордтвейт, Дамс, Вендт (Херрманн, 61), Янчке, Ройс, Данте, Нойштедтер, Аранго, Ханке (де Камарго, 75)

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері, Алаба, Кроос, Мюллер (Петерсен, 107), Роббен, Гомес (Олич, 101)

111-та хвилина. Рібері знайшов передачею Роббена, але тому в підсумку перешкодив відзначитися Данте. "Баварія" знову активізувалася перед самою кінцівкою поєдинку.

109-та хвилина. Патрік Херрманн зробив передачу в розрахунку на те, що хтось з партнерів по команді підтримає атаку, але арбітр зафіксував офсайд.

91-ша хвилина. Перший екстра-тайм стартував з небезпечного випаду у виконанні швидконогого Ройса, а рахунок у нас не змінився.

Свисток. Чекаємо додатковий час

86-та хвилина. Аранго передачею з глибини поля вивів Марко Ройса на прекрасну для удару позицію, проте Мануель Нойер виграв це єдиноборство.

79-та хвилина. Чергова спроба відзначитися у виконанні Марко Ройса – снаряд пролетів над поперечиною воріт Маню Нойєра. Хоча голкіпер, схоже, контролював епізод.

64-та хвилина. Марко Ройс виконав ідеальний закид у штрафну "Баварії", Боатенг не зумів дотягнутися до снаряда. Данте потужно пробив, але рахунок залишився незмінним.

55-та хвилина. Тер Штеген в черговий раз врятував свої ворота після удару з чотирнадцяти метрів!

52-га хвилина. І одразу небезпечна відповідь від гладбахської "Боруссії"! Аранго виявився на ударній позиції, але з тринадцяти метрів запустив сферу над поперечиною рамки Нойєра!

51-я хвилина. Ар’єн Роббен отримав класну передачу від Мюллера, але не влучив у рамку з восьми метрів!

48-ма хвилина. А ось і перша спроба в другому таймі: Ройс ледь не вибіг на позицію після передачі від Аранго, проте Боатенг зіграв надійно.

Перерва

40-ва хвилина. Алаба увірвався в чужий штрафний з лівого флангу і пробив у дальній кут – м’яч полетів повз дальній кут.

38-мая хвилина. Рібері виконав прекрасну передачу біля чужих воріт на Алабу, який спробував переправити м’яч на дальню штангу. Але тер Штеген зіграв на перехопленні.

36-та хвилина. Відмінний момент у гостей! Рібері переграв Мюллера і виконав чергову подачу в штрафний суперника, де Роббен не зумів влучити у ворота з шести метрів!

34-та хвилина. Під час чергового випаду "Баварії" Роббен, здавалося, вже втратив снаряд, але в підсумку все ж зумів відвоювати його у суперника і зробив передачу на Рібері. Франк подав – тер Штеген впорався.

31-ша хвилина. Господарі отримали право на штрафний після того, як Боатенг збив Ройса. Аранго зі стандарту запустив сферу над поперечиною воріт Нойєра!

28-ма хвилина. Після навісу з флангу тер Штеген не зміг зафіксувати м’яч, але надійно зіграли захисники і ліквідували загрозу.

25-та хвилина. Маріо Гомес отримав передачу з глибини поля і пробив поруч зі штангою воріт тер Штегена. До того ж, рефері зафіксував офсайд. Ніби як помилився суддя.

24-та хвилина. Ханке високо замахнувся ногою і зачепив голову Бадштубера. Після виконання штрафного удару відразу кілька гравців Баварії опинилися в офсайді.

17-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Нордтвейт вискочив на проникаючу передачу з глибини, але не зумів перекинути воротаря.

16-та хвилина. Вендт прорвався по правому флангу і прострілив від лицьової на ближню штангу, м’яч полетів на кутовий від ноги захисника.

14-та хвилина. Гомес після навісу Лама пробив у нижній кут і тер Штеген ледве перевів м’яч на кутовий!

7-ма хвилина. Гомес зовсім трохи поквапився на чужій половині і опинився в положенні поза грою.

6-та хвилина. Кроос завдав прихованого щільного удару з лінії штрафного, господарів врятувала лише ШТАНГА!

3-тя хвилина. Демсил прострілив з лівого флангу на ближню штангу, там не виявилося нікого з партнерів.