Інтризі бути: Реал втрачає очки і підпускає до себе Барселону

22 березня 2012, 00:50
0
13
Реал грає з Вільярреалом

Сьогодні, 21 березня, в матчі іспанської Ла Ліги Вільярреал дав бій мадридському Реалу, і зумів не тільки відібрати у нього очки, а і змусити догравати матч удев'ятьох. Тепер відрив між Реалом і Барселоною становить 6 очок.

Вільярреал - Реал - 1:1

Гол: Сенна (82) - Роналду (62)

Попередження: Марко Рубен (22), Маріо (32), де Гузман (74) - Діарра (3), Алонсо (38), Пепе (45), Рамос (56), Хедіра (87)

Вилучення: Моуріньо (83), Рамос (84), Озіл (85)

Вільярреал: Дієго Лопес, Маріо, Сапата, Мусаккьо, Анхель Лопес (Мартінуччо, 70), Бруно, Маркос Сенна, Жоан Оріоль, Кані (Камуньяс, 59), Нілмар, Марко Рубен (де Гузман, 60)

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Алонсо, Хедіра, Л. Діарра (Кальєхон, 29), Озіл, Бензема (Ігуаїн, 75), Роналду

90 +2 хвилина. Хедіра ззаду врізався в ноги Сенни в штрафній "Вільярреала". Суддя не став видаляти ще одного футболіста в білій формі.

86-та хвилина. Роналду прорвався лівим флангом і прострілив у штрафний, захисник на місці. Ще раз Кріштіану отримав м'яч у штрафному, його удар заблоковано!

85-та хвилина. Озіл видалений з поля! Хто наступний?! Ось це кінцівка матчу!

84-та хвилина. Рамос дуже жорстко, навіть грубо, грав проти Нілмара - видалення за другу жовту картку!

83-тя хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Моуріньйо пішов у підтрибунне приміщення за вказівкою головного арбітра матчу!

82-га хвилина. ГОООЛ 1:1 Сенна з 25-ти метрів зі штрафного пробила повз стінку під "воротарський" кут, і Касільяс у другому матчі поспіль пропускає такий гол!

66-та хвилина. Хедіра двічі поспіль бив з семи метрів, а влучив у кіпера і захисника на лінії!

62-га хвилина. ГОЛ 0:1 Роналду на швидкості рухався у бік штрафного, перегрався в стінку з Озілом, причому Месут повернув м'яч п'ятою, Кріштіану обвів кіпера і вразив порожні ворота - шедевр!

35-та хвилина. Гості зі штрафного подали на дальню штангу, звідки Пепе головою пробив в руки кіперу, не скориставшись шансом!

20-та хвилина. Нілмар проґавив найреальніший, ні - навіть найвільярреальніший момент! Нілмар обійшов Рамоса і з 15-ти метрів пробив у Касільяса, що вибіг навперейми!

15-та хвилина. Озіл непогано подавав на партнерів, які набігали, Рамос пробив головою занадто високо, а ворота були порожніми через грубу помилку голкіпера!

11-та хвилина. Касільяс молодцем, з великими труднощами воротар видряпав м'яч у ногах Рубена, готового реалізувати вихід сам на сам!

8-ма хвилина. Штрафний удар, на дальній (лівій) штанзі Рамос головою прострілював вздовж стрічки, і Сапата запобіг голу - корнер!