За заворушення під час дербі Панатінаїкоса позбавили очок, оштрафували і залишили без уболівальників

0
13
Пожежа на стадіоні Панатінаїкоса

Панатінаїкос був серйозно покараний за заворушення на дербі з Олімпіакосом, яке пройшло 18 березня. Про це повідомляє офіційний сайт грецької Суперліги.

Панатінаїкосу зараховано поразку з рахунком 0:3 у матчі з Олімпіакосом, який так і не був дограний через заворушення. Клуб також позбавили трьох очок у поточному сезоні та двох - у наступному.

Панатінаїкос також проведе 24 матчі без глядачів і буде змушений заплатити штраф у розмірі трохи більше 250 тисяч євро.

Матч 25-го туру чемпіонату Греції між Панатінаїкосом та Олімпіакосом 18 березня не був завершений через зіткнення уболівальників із поліцією, масові заворушення, а також пожежу на стадіоні.

Заворушення почалися ще до гри, а продовжилися у перерві, через що другий тайм був відкладений на 35 хвилин. Незважаючи на це, ситуація не стала спокійнішою, і за вісім хвилин до кінця матчу було прийняте рішення відкласти гру. На той момент гості вигравали із рахунком 1:0.

Зняття очок за п'ять турів до фінішу першості збільшило відрив Олімпіакоса до 10 очок і практично позбавило Панатінаїкос шансів на чемпіонство.