Одні б’ють, другі забивають: Динамо перемагає Іллічівець

25 березня 2012, 14:25
0
13
Динамо грає з Іллічівцем

Сьогодні, 25 березня, проходить матч 24-го туру, в якому маріупольський Іллічівець приймає київське Динамо.

Іллічівець (Маріуполь) - Динамо (Київ) - 0:1

Гол:
Ідейє (38)

Попередження: Чайковський (74) - Мілевський (53), Ярмоленко (60)

Маріуполь. Іллічівець. Початок матчу: 13:30

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Полянський, Невмивака, Чайковський, Пуканич, Віценець, Ярошенко (Тищенко, 81), Таргамадзе, Кожанов (Федотов, 85), Фомін (Будковський, 77)

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Бетао, Хачеріді, Гусєв, Вукоєвич, Алієв (Корреа, 87), Мехмед, Ярмоленко, Мілевський (Гармаш, 76), Ідейє

Фінальний свисток. Динамо здобуло нелегку перемогу

90 +3 хвилина. Гармаш наостанок пробив з 15-ти метрів у дальній кут, сейв кіпер і кутовий!

90 +2 хвилина. Таргамадзе м'яко подав на дальній край штрафного майданчика суперника, і гості дуже легко відбилися.

88-а хвилина. Гусєв у контратаці примудрився пасом зіграти на єдиного захисника замість двох партнерів.

Співвідношення за ударами зараз 14-4 на користь Іллічівця. Одні б'ють, інші забивають.

86-а хвилина. Аруна по вертикалі несильно зіграв в штрафну суперника, а Худжамов впевнено спрацював на перехопленні.

78-а хвилина. Гармаш продавив оборону суперника в таранному стилі, Алієв опинився один на один перед кіпером і пробив в Худжамова з 12-ти метрів!

76-а хвилина. Заміна у складі "Динамо": Гармаш замість Мілевського.

75-а хвилина. Сильний простріл Алієва перерваний Худжамовим в кидку, м'яч по центру відлетів на ногу Гусєва, добивання заблоковано! Кутовий.

74-а хвилина. Ярмоленко головою прокинув м'яч у вільну зону і впав після ривка за руку з боку Чайковського. Жовта картка захисникові.

72-а хвилина. Кожанов стріляв з 20-ти метрів у тій же атаці, і Шовковський спокійно спіймав м'яч біля правої від себе штанги.

63-а хвилина. Ярмоленко підхопив м'яч на правому фланзі, прострелив у воротарський на Ідейє, і Худжамов випустив м'яч з рук, кутовий!

60-а хвилина. Жовта картка Ярмоленко за гру рукою у боротьбі за позицію з Таргамадзе.

54-а хвилина. Алієв з 30-ти метрів зі штрафного щільно пробив у стінку з трьох футболістів. Всі живі-здорові.

53-а хвилина. Віценець схопив Мілевського за руку, Артем різко смикнув візаві і впустив його на газон, жовта картка Артему за нестриманість.

48-а хвилина. Ярмоленко намагався пробити у падінні через себе при опорі пари захисників, небезпечна гра з боку динамівця.

Перерва

44-а хвилина. Ярмоленко низом несильно пасував у воротарський з правого кута штрафного майданчика, і Худжамов в кидку нейтралізував випад.

40-а хвилина. Ярмоленко проявляв активність у центральній зоні, після прострілу у штрафний нібито захисник "Іллічівця" зіграв рукою, свистка немає. Після подачі Мехмеда м'яч дійсно влучив у руку Полянського рикошетом від його голови. Але це не гра рукою, звичайно

38-а хвилина. ГООООЛ 0:1 Красива комбінація по лівій бровці у "Динамо", простріл від Вукоєвича верхом вздовж воротарського, Худжамов помилився на виході, і Ідейє з трьох метрів головою переправив м'яч в порожні ворота!

34-а хвилина. Таргамадзе обіграв опонента і з-за меж штрафного майданчика закручував м'яч в дальній кут воріт, невдало.

31-а хвилина. Втретє Таргамадзе атакував метрів з 27-ми. А м'яч покотився набагато лівіше воріт.

29-а хвилина. Ярмоленко в центрі штрафної площі прийняв м'яч на груди, ефектно обіграв захисника і в падінні боковими ножицями стрельнув трохи лівіше воріт!

28-а хвилина. Таргамадзе щільно пробив з дальньої дистанції, і м'яч в метрі над дальньої хрестовиною просвистів!

25-а хвилина. Мілевський на паузі посунув м'яч по вертикалі в штрафну на Ідейє, через зволікання поза грою у Брауна.

21-а хвилина. Після подачі Ярмоленко з правого флангу Алієв фінтить в штрафний, але програв боротьбу захисникам.

15-а хвилина. Бутко підключився до атаки своєї команди і головою спрямував трохи вище цілі.

11-а хвилина. Найактивніший гравець стартових хвилин, Фомін з кількох метрів дивом не вразив ближній кут воріт!

9-а хвилина. Ярмоленко з Алієвим у швидкій атаці не змогли логічно завершити розпочате, пас вийшов занадто сильним.

5-а хвилина. Зупинка гри через те, що судді доводиться вирішувати конфлікт, викликаний нібито грою рукою Бетао.

3-а хвилина. Справжня бійка біля воріт "Іллічівця" після скидки головою від Гусєва, в кінці кінців захисники завадили суперниками нанести разючий удар!

2-а хвилина. Відразу ж виникає непоганий момент в матчі - Кожанов після перехоплення м'яча непогано подавав у воротарський, але до Фоміна м'яч не долетів.