25 березня 2012, 16:50
0
6
Чорноморець грає з Ворсклою

Сьогодні, 25 березня, відбувся матч 24-го туру української Прем'єр-ліги, в якому одеський Чорноморець обіграв полтавську Ворсклу.

Чорноморець (Одеса) - Ворскла (Полтава) - 2:1

Гол: Матос (9); Бакай (76) - Селін (49)

Попередження: К. Ковальчук (37), Вангелі (45), Велосо (48), Матос (89), Рієра (90) - Даллку (81), Маркоскі (86), Ребенок (89)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 16:00

Арбітр: Олександр Іванов (Макіївка)

Чорноморець: Безотосний, Бергер, фонтанелли, Вангелі (Кутас, 45), Велосо, Політило, К. Ковальчук, Матос, Балашов (Бакай, 69), Рієра, Бурдужан

Ворскла: Казаков, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін (Оберемко, 62), Маркоскі, Краснопьоров, Чичиков, Дитина, Безус, Янузі

Фінальний свисток

87-я хвилина. Курилов пробиває головою після подачі з флангу, але м'яч якимось дивом розминувся з дев'яткою воріт Безотосного!

82-я хвилина. Небезпечно! Сито Рієра розумниця! Хитро зараз він пробив з-під захисника, але у ворота не потрапив!

76-я хвилина. Гооол! 2:1 Бакай скинув на Бурдужана, тут зльоту класно пробив, м'яч зрикошетив від поперечини опустився на лінію воріт, після чого відлетів на ногу все того ж Бакаю, який в відправив м'яч у порожні ворота!

75-я хвилина. Небезпечно! Чичиков класно пробив з правого краю метрів з двадцяти п'яти і тільки реакція Безотосного врятувала господарів!

67-я хвилина. ЯКОЮ МОМЕНТ! ЗНОВУ Янузі! З правого флангу прострілював у центр Даллку, Янузі в падінні мав переправляти м'яч у порожні ворота, але Ахмед не зумів потрапити у ворота!

66-я хвилина. Янузі! Дитина класно віддав на Краснопьорова в штрафну, той віддав у центр на Янузі, але Ахмед не зумів пробити по воротах з дуже близької відстані!

56-я хвилина. Бурдужан вийшов на рандеву з голкіпером, але потім чомусь почав підбирати під себе, явно затягнув форвард з ударом, але в підсумку все-таки зміг заробити кутовий. Всього лише кутовий.

49-я хвилина. Гооол 1:1 Відмінна комбінація полтавчан закінчується передачею Маркоскі у вільну зону, куди набіг Селін і спокійно переграв голкіпера!

48-я хвилина. Дуже грубо Велосо кинувся в підкат на чужій половині поля. Іванов показує жовту.

43-я хвилина. Знову помиляється Казаков! Рієра класно подав в штрафну, був шанс у Бурдужана переправити м'яч у ворота, але він не повірив, що молодий голкіпер зробив ось такий "подарунок"!

40-я мінута.Чічіков! Отримав м'яч від Селіна в центрі штрафного і з другого торкання пробив по воротах з забійної позиції, але м'яч полетів на трибуни! Провалюється оборона господарів!

37-я хвилина. Непотрібна жовта зараз для Ковальчука. Навіщо він кинувся в ноги Маркоскі в центрі поля?

33-а хвилина. Леонардо! З правого флангу увійшов у штрафну, на замаху обіграв захисника і пробив по воротах! На жаль, удар не вийшов!

26-я хвилина. Небезпечно! Дитина увійшов в чужу штрафний з правого флангу, але з відмінною позиції спрямував м'яч точно в руки Безотосного!

22-я хвилина. Чичиков! Безус пройшов до чужого штрафного, відкотив направо Чичикову, той з другого торкання пробив низом в дальній кут, але м'яч пролетів в сантиметрі від штанги воріт!

19-я хвилина. Янузі міг зараз втекти на побачення з голкіпером, але не зміг албанець зараз прокинути м'яч між ніг у Бергера.

15-я хвилина. Безус! Сам пройшов суперника і міг пробивати по воротах з гарної позиції, але захисник заблокував цей удар українця!

13-та хвилина. Ризикує Казаков! Рієра з правого флангу закидав на хід Балашову в центр, але вийшов на перехоплення голкіпер "Ворскли" зумів вибити м'яч за межі поля!

9-а хвилина. Гооол 1:0 Лео Матос пробив сильно по центру метрів з тридцяти, Казаков своїми ж руками переправив м'яч у власні ворота! Курйозна помилка голкіпера допомогла вийти в перед господарям!

6-а хвилина. Лео Велозо зумів обіграти Даллку на лівому фланзі і пройти далі, але подати в штрафну не вдалося - м'яч зрізався з ноги.

4-я хвилина. Леонардо головою пробивав після подачі від кутового прапорця - м'яч летить вище воріт.