25 березня 2012, 21:22
0
14
Альтман віддав належне супернику

Головний тренер Таврії Семен Альтман вважає, що Кривбас не заслуговував розгрому від його команди в матчі 24-го туру Чемпіонату України.

Про це він розповів після матчу, який пройшов в неділю, 25 березня.

"Ніби й велика перемога, а якось залишок важкий. Якщо перший тайм був у рівній позиційній боротьбі, де вітер, можна сказати, втрутився в хід подій. Було дуже багато боротьби, нам вдалося забити м'яч, хоча ніякої переваги і не було. Але у другому таймі суперник пішов ва-банк. Спочатку вони стали грати в три захисники, потім випустили ще одного нападника. Навіть залишившись у меншості, випустили нападника – відкрили нам зони і простір, але ми тривалий час не могли скористатися цими контрактами. Але в Наприкінці прорвало – забили два хороших м'ячі. Велика перемога. Але те, як грав сьогоднішній наш суперник – з таким бажанням, з такою віддачею, з такою працездатністю - він не заслужив великої поразки", - зазначив він.

Нагадаємо, в неділю, 25 березня, в 24-му турі Чемпіонату України Кривбас на своєму полі програв Таврії з рахунком 0:3. Варто зазначити, що тренерський штаб криворізької команди залишився незадоволений суддівством у цьому матчі.