ЛЄ: Атлетико й Атлетик перемагають, Валенсія програє

Сьогодні, 29 березня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Спортинг (Португалія) - Металіст (Україна) - 2:1

Шальке-04 (Німеччина) - Атлетік (Більбао, Іспанія) - 2:4

Гол: Рауль (22, 60) - Льоренте (20, 73), Де Маркос (81); Муніан (90)

Шальке-04: Хільдебранд (Шебер, 46), Утіда, Хегер (Холтбі, 55), Пападопулос, Фукс, Дракслер (Хурадо, 55), Дж. Джонс, Матіп, Хунтелар, Фарфан, Рауль

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Аморебьета, Ауртенече (Іньїго Перес, 70), Хаві Мартінес, Ітурраспе, Де Маркос (Екіса, 84), Андер (Ібаї Гомес, 46), Сусаета, Муньяін, Льоренте

20-та хвилина. ГОЛ 0:1 Арана продерся по бровці прострілив в центр на Суасету. Маркель пробив. Хільдебранд парирував м'яч просто на Льоренте. Нападник пробив, але голкіпер зумів відбити і цей удар. Але м'яч зрадницьким чином знову відскочив до нападника і вже з другої спроби Льоренте проштовхнув його в сітку.

22-га хвилина. ГОЛ 1:1 Швидко розіграли м'яч з центра поля господарі поля. Фарфан запустив краєм поля Утіду, який прострілив на ближню штангу, де Рауль буквально проштовхнув м'яч у ворота!

60-та хвилина. ГОЛ 2:1 Затяжна атака господарів поля. Спочатку Фукс спробував пробити. М'яч відскочив до Рауля, який акуратно закинув його Хунтелаару у якого м'яч вибили знову Раулю. Капітан "Шальке", не даючи м'ячу опуститися, пробив у дальній кут. М'яч по дузі перелетів через руки голкіпера і врізався в сітку!

73-тя хвилина. ГОЛ 2:2 Гоміс прорвався флангом у штрафну і прострілив на ближню штангу, де Льоренте в дотик переправляє м'яч у ворота!

81-ша хвилина. ГОЛ 2:3 Маркель Сусаета зміщується з флангу в штрафний майданчик і б'є у ближній кут. Матіас Шобер відбиває прямо перед собою, і Оскар де Маркос відправляє снаряд у порожні ворота!

90-та хвилина. ГОЛ 2:4 Знову Маркель Сусаета на фланзі йде від опікуна і робить передачу в штрафну на самотнього Ікера Муньяіна. Удар в дотик під поперечину! Без шансів!

Атлетіко (Мадрид, Іспанія) - Ганновер-96 (Німеччина) -2:1

Гол: Фалькао (9); Сальвіо (89) - Діуф (38)

Атлетіко: Куртуа, Міранда, Годін, Філіпе Луїс, Габі, М. Суарес, Коке (Дієго, 61), Туран, Хуанфран, Фалькао, Адріан (Сальвіо, 70)

Ганновер-96: Цілер, Черандоло, Еггіманн, Погатець, Пандер (К. Шульц, 70), Шмідебах (Я Конан, 55), Штіндл, С. Пінту, Рауш, Діуф (Абделлау, 82), Шлаудрафф

9-та хвилина. ГОЛ 1:0 Прекрасна подача зі штрафного на лінію воротарського, Цілер забув зіграти на виході, і Фалькао, який опинився без нагляду, спокійно переправив м'яч у ворота!

38-ма хвилина. ГОЛ 1:1 Після прострілу з правого флангу, Міранда чимось дивним займався у штрафному, і Діуф з-за його спини вискочив, спокійно переправив м'яч у ворота в протихід Куртуа метрів з 6. З нічого гол взагалі.

89-та хвилина. ГОЛ 2:1 Після довгого закиду на лінію штрафного, Фалькао програє там верхову боротьбу, але м'яч відскакує до Сальвіо, який відтіснив від м'яча захисника, підробив собі під праву ногу, і вистрілив метрів з 18 рикошетом від дефа точно в дальню дев'ятку.

АЗ Алкмаар (Нідерланди) - Валенсія (Іспанія) - 2:1

Гол: Холман (45), Мартенс (79) - Топал (51)

АЗ: Альварадо, Поульсен, Клаван, Марселліс, Мойсандер, Ельм, Махер, Холман, Мартенс, Гудмундссон, Алтідор (Бенсхоп, 77)

Валенсія: Дієго Алвес, Барраган, Деальберт, Матьє (Пьятті, 77), Р. Кошта, Тіно Коста, Альба, П. Ернандес, Топал, Фегулі (Жонас, 65), Сольдадо

45-та хвилина. ГОЛ 1:0 Супергол! Після подачі кутового з правого флангу Холман набіг на дальню штангу і ефектно пробив ножицями, м'яч по високій дузі "пірнув" у дев'ятку!

51-та хвилина. ГОЛ 1:1 Класно головою в центрі штрафного зіграв футболіст гостей, продавивши захисника і закинувши снаряд в праву дев'ятку! Альварадо опинився в напівпозиції.

79-та хвилина. ГОЛ 2:1 Холман прострілив зліва, на ближній штанзі гравець "Алкмаара" пропустив снаряд, а в центрі бездоганно пробив Мартенс! Просто під поперечину!

ТЕГИ: Валенсиялига ЕвропыАтлетико (Мадрид)Шальке-04Атлетик (Бильбао)