31 березня 2012, 14:26
0
8
Таврія приймає Дніпро

Сьогодні, 31 березня, відбувся матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія програла Дніпру.

Таврія (Сімферополь) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:2

Голи:
Зозуля (11); Боатенг (79)

Попередження: Бусаїді (58) - Шахов (18), Ротань (44), Мандзюк (63)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 13:30

Арбітр
: Сергій Бойко (Київська область)

Таврія: Кахріман, Бусаїді, Аделейе, Єзерський, Путраш, Кубік, Любічич (Афолабі, 81), Назаренко, Калініченко, Гомес, Фещук (Аді, 47)

Дніпро: Каніболоцький, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Шахов (Каверін, 87), Олійник (Джуліано, 60), Коноплянка, Зозуля, Калинич (Боатенг, 67)

Хронологія матчу:

11-а хвилина. ГОЛ 0:1 Коноплянка виконав високу подачу з кута поля, м'яч летів точно у руки Кахріману, але сербський голкіпер випустив м'яч з рук. Можливо, голкіпер був засліплений сонцем, але факту забитого м'яча це не скасовує. Першим на підборі був Зозуля, який відправив м'яч під поперечину з близької відстані!

17-а хвилина. Зі значної дистанції пробив Калініченко, але м'яч просвистів поруч з верхнім кутом воріт 23-річного Антона Каніболоцького.

18-а хвилина. Перша жовта картка Шахову, який, втративши позицію, схопив за футболку суперника, яким був Максим Калініченко.

37-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Пройшла атака лівим флангом, Калініченко закинув м'яч на Фещука, який прийняв м'яч, відпасував під удар Назаренко, Сергій вистрілив, але влучив у Стрічіна!

40-а хвилина. Навал гостей! Зозуля зробив пас на Стрініча, але Іван пробив погано, м'яч відскочив до Зозулі, проте цього разу голкіпер "з'їв" удар Романа!

44-а хвилина. Порушує правила Руслан Ротань, який не встиг за колишнім партнером Сергієм Назаренко, який мчав у контратаку. Жовта картка.

51-а хвилина. Активізувалися шанувальники сімферопольців. А забити могли гості! Але Олійник не зумів увінчати зусилля Мандзюка голом!

57-а хвилина. Аді забив м'яч, проте гол не зарахований. Очевидно, Аніс Бусаїді, що віддав передачу, був в офсайді.

59-а хвилина. Штрафний біля протилежних воріт виконав Коноплянка, але м'яч пролетів вище перекладини! Пробив Євген здорово - у своєму стилі.

63-а хвилина. Мандзюк отримав картку, відверто кажучи, правий рефері. За намір - пішов прямою ногою на м'яч, ледь не завдавши травму Назаренку.

65-а хвилина. Вище! Калініченко навісив з кута поля, Айоделе Аделей пробив головою, але м'яч після пострілу 23-річну нігерійця пролетів над поперечиною!

69-а хвилина. Хитрий розіграш кутового (подавав знову Калініченко) призвів до того, що Аді в падінні з пари метрів відправив м'яч в штангу!

75-а хвилина. Джуліан! Краса! Прийняв м'яч на підступах до штрафного, за допомогою легкості ніг "хитнув" Путраша і стрельнув про воротах - Кахріман на місці!

79-а хвилина. ГОЛ 0:2 Відмінно зіграли заміни Хуанде Рамоса! Джуліано "вигриз" м'яч на правому фланзі, змістився ближче до штрафного, зручно покотив м'яч на Боатенга, і Дерек точним ударом в дотик зміцнив перевагу своєї команди!

87-а хвилина. Віталій Каверін вийшов замість Шахова. 21 рік Каверіну. Ми стаємо свідками його дебюту у першій команді "Дніпра".

90+2 хвилина. Каверін і Зозуля розіграли атаку, але Роман після передачі Віталія не зумів нормально пробити по м'ячу