Серія А: Мілан не зміг перемогти Катанію

Сьогодні, 31 березня, відбулися два матчі чергового туру італійської Серії А.

Гол: Споллі (57) - Робіньо (34)

Мілан не зміг обіграти Катанію (ВІДЕО)

Катанія: Каррісо, Мотта, Споллі, Легроттальє, Маркезе, Іско, Лоді, Альмірон, Баррієнтос (Льяма, 72), Гомес, Бергессіо

Мілан: Абб'яті, Абате, Бонера, Мексес, Антоніні, Амброзіні, Аквілані (Максі Лопес, 84), Ночеріно, Емануельсон (Боатенг, 53), Ібрагімович, Робіньо (Ель-Шаараві, 73)

34-та хвилина. ГОЛ 0:1 Робіньо дав пас до лінії штрафної на Ібру, сам побіг вперед відкриватися, Златан корпусом дивовижно накрив м'яча, повернув його відразу ж бразильцеві, а тому вже приблизно з 10-11 метрів залишалося не промахнутися. Ударив низом у лівий нижній - і гол!

57-ма хвилина. ГОЛ 1:1 Після навісу з лівого флангу з кутового Легроттальє прийняв м'яч на груди, головою скинув його до воротарської, звідки Споллі переправив його у сітку, пробивши з пари метрів повз Абб'яті!

Парма - Лаціо - 3:1

Гол: Маріга (6); Флоккарі (12, 72) - Скалоні (36)

Парма: Міранте, Дзаккардо, Палетта, А. Лукареллі, Маріга (Морроне, 46), Галлоппо, Вальдес, Джовінко, Гоббі, Флоккарі (Сантакроче, 90), Біабіані

Лаціо: Маркетті, Раду, Б’ява, Діас, Конко, К. Ледесма, А. Гонсалес, Матузалем, Маурі, Козак, Роккі (Еміліано, 61)

6-та хвилина. ГОЛ 1:0 Галлоппо на фланзі пішов від захисника і виконав навіс на ближній кут воріт, там був Флоккарі який в упор пробивав по воротах, Маркетті впорався, але м'яч знайшов у штрафному майданчику Марігу, Макдоналд дуже технічно пробив у лівий від себе кут, Маркетті вже гадав у такій ситуації - не вгадав.

12-та хвилина. ГОЛ 2:0 Від кутового прапорця послідувала подача у штрафний гостей, захисники м'яч вибили, але точно на Палетту, після удару якого м'яч влучив у голову Флоккарі і опинився в сітці.

36-та хвилина. ГОЛ 2:1 Козак на лінії штрафного майданчика взяв м'яча від Роккі і викотив його на вільний простір, на правий фланг, де перебував Скалоні, той недовго думаючи пробив по воротах, м'яч зачепив Гоббі і залетів у ближній кут.

72-га хвилина. ГОЛ 3:1 Джовінко виконав хороший навіс на лінію воротарської, м'яч полетів на рівні коліна, Флоккарі відклеївся від Конко та увігнав м'яча у сітку рикошетом від штанги.