31 березня 2012, 21:49
0
9
Дикань залишає поле через травму

Воротар Спартака і збірної України Андрій Дикань у зіткненні з нападником Зеніту Олександром Кержаковим під час матчу 37-го туру Чемпіонату Росії отримав серйозну травму.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У Диканя лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забій і гематому орбітальної області справа.

ВІДЕО: Герой. Дикань рятує Спартак ціною травми

Запис про відповідні ушкодження футболіста було внесено до протоколу матчу. В даний момент Дикань перебуває на обстеженні у лікарні. При таких травмах йому потрібно бути під постійним наглядом лікарів.

ВІДЕО: Зеніт переграв Спартак

Нагадаємо, в суботу, 31 березня, у 37-му турі Чемпіонату Росії Спартак поступився Зеніту з рахунком 1:2.

В середині другого тайму, Дикань, рятуючи ворота, зіткнувся з Кержаковим. Через 10 хвилин він попросив заміну, оскільки не зміг продовжити матч.

Наставник Спартака Валерій Карпін вже заявив про намір звернутися до КДК з приводу цього епізоду. Сам Кержаков запевняє, що не хотів завдати травми Диканю.

За матеріалами: Чемпионат.com

ТЕГИ: Спартак (Москва)Андрей ДиканьЗенит (Санкт-Петербург)Александр Кержаков