Ла Ліга: Барселона легко переграла Атлетик, Реал розбомбив Осасуну

31 березня 2012, 23:53
0
7

Сьогодні, 31 березня, відбулися матчі 31 - го туру іспанської Ла Ліги.

Турнірне становище: 1. Реал - 78, 2. Барселона - 72, 3. Валенсія - 47, 4. Малага - 47, 5. Леванте - 44

Барселона - Атлетик (Більбао) - 2:0

Гол: Іньєста (40); Мессі (58-пенальті)

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Маскерано, Піке, Адріано, Бускетс, Алькантара, Іньєста (Хаві, 75), Санчес (Кейта, 82), Тельо (Педро, 62), Мессі

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Екіса, Ауртенече, Хаві Мартінес, Ітурраспе, Де Маркос, Іньіго Перес (Еррера, 46), Сусаета, Ібаі Гомес (Муніаін, 46), Токер (Льоренте, 60)

40-ва хвилина. ГОЛ 1:0 Санчес відібрав м'яч у центральному колі, Мессі вивів Іньєсту на оперативний простір, півзахисник позбувся опікуна і впритул розстріляв ворота, відправивши м'яч під планку!

57-ма хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Тельо отримав м'яч в штрафній, так і не зміг пробити по воротах, після чого Хаві Мартінес його збив - пенальті!

58-ма хвилина. ГОЛ 2:0 Мессі з пенальті пробив впритул з правою штангою, а голкіпер запізнився з кидком, інакше міг би виручити

Малага - Бетіс - 0:2

Гол: Рубен Кастро (40); Дорадо (45)

Малага: Камені, Хесус Гамес, Матайсен, Велігтон, Монреаль, Демічеліс, Іско, Касорла, Елізеу (Дуда, 46), Рондон, Себа (ван Ністелрой, 61)

Бетіс: Фабрі, Нелсон, Амайя, Дорадо, Начо, Хосе Каньяс, Беньят (Іриней, 55), Монтеро (Хуанма, 60), Рубен Кастро, Санта Крус (Матілья, 78), Х. Перейра

Осасуна - Реал (Мадрид) - 1:5

Гол: Ніно (48) - Бензема (7); Роналду (37, 70); Ігуаїн (40, 77)

Реал красиво громить Осасуну (ВІДЕО)

Попередження: С. Фернандес (4), А. Фернандес (70) - Рамос (21)

Вилучення: Менділабар (тренер Осасуни, 12), Лама (89)

Осасуна: А. Фернандес, С. Фернандес, Роверс (Ечайде, 82), М. Флан, Даміа, Р. Гарсія, Некунам, Лое (Лекіч, 46), Пуньяль, Сехудо (Лама, 65), Ніно

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Альбіоль, Марсело, Алонсо, Гранеро, Озіл (Ді Марія, 81), Ігуаїн (Коентрау, 80), Бензема (Варан, 85), Роналду

7-ма хвилина. ГОЛ 0:1 Рахунок відкрито! Фірмовий прорив у виконанні Кріштіану увінчався сильною подачею на далеку штангу під Роверс, Бензема зловив м'яч на ногу і в дотик відправив його під поперечину!

12-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ Хосе Луїс Менділабар видалений. Це не гравець, а тренер. "Осасуни".

37-ма хвилина. ГОЛ 0:2 Роналду забиває! Отримав м'яч і метрів з тридцяти вистрілив в ближній верхній кут, поставивши у дуже скрутне становище Фернандеса!

40-ва хвилина. ГОЛ 0:3 І третій форвард "Реала" забив свій м'яч! Отримавши м'яч після проникаючої передачі, аргентинець увірвався в штрафний і акуратно перекинув м'яч через голкіпера, який хоч і зачепив, але зупинити м'яч не зумів!

48-ма хвилина. ГОЛ 1:3 Роверс виконав відмінну передачу на голову Ніно, який виграв позицію у Арбелоа і чітко переправив м'яч у кут воріт Касільяса!

70-та хвилина. ГОЛ 1:4 Гості отримали право на штрафний, який сам Кріштіану і заробив, і виконав. Роналду пробив низом, і м'яч рикошетом від Лекіча влетів у ворота!

77-ма хвилина. ГОЛ 1:5 Сотий гол "Реала" в чемпіонаті! Лівою ногою Роналду накинув м'яч від лицьової на голову одинокому Ігуаїну, і аргентинець акуратно скинув м'яч у сітку!

89-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Лама отримав картку, крикнув в обличчя арбітра, отримав другу і вирушив відпочивати.