Йдемо у відрив: Манчестер Юнайтед на класі переграє Блекберн

2 квітня 2012, 22:52
0
24
МЮ грає з Блекберном

Сьогодні, 2 квітня, відбувся завершальний матч 31-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Блекберн приймав Манчестер Юнайтед.

Турнірне становище: 1. Манчестер Юнайтед – 76, 2. Манчестер Сіті – 71

Блекберн – Манчестер Юнайтед – 0:2

Гол: Валенсія (81); Ешлі Янг (86)

Попередження: Хенлі (54) – Валенсія (39)

Блекберн: Робінсон, Хенлі, Орр, Денн, Нзонзі, Март. Ольссон, Гамст Педерсен, Лоу, Марк. Ольссон, Айєгбені, Хойлетт

МЮ: Де Хеа, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Джонс (Гіггз, 63), Рафаел, Скоулз (Ешлі Янг, 80), Керрік, Евра, Валенсія, Х. Ернандес (Уелбек, 61), Руні

Хронологія матчу:

4-та хвилина. Добралися господарі до штрафного Де Хеа довгим закидом, але там кіпер надійний.

6-та хвилина. Ух, а ось і перший момент! Ернандес отримав шикарну діагональ через все поле майже що від Руні, Ольссон невдало зіграв головою, і м’яч відлетів просто на ногу Чічаріто, але він з льоту пробив трохи неточно. До воріт метрів 10 було.

11-та хвилина. Ернандес!! Як зараз не забив? Майже впритул бив Хав’єр з правого кута воротарського, якимось дивом Робінсон за допомогою стійки воріт гола не допустив. Забійний момент.

15-та хвилина. Руні з глибини багато грає до цього моменту, хорошим пасом підключає в атаку Валенсію по правому флангу, той прострілює в штрафну, але там захисники справляються.

18-та хвилина. Де Хеа! Що творить іспанець, Хойлетт щічкою метрів з 18 пускає м’яч обвідним ударом у праву від себе дев’ятку, і Де Хеа в запаморочливому кидку тягне!

24-та хвилина. Скоулз довгим переводом на правий фланг підключав в атаку Валенсію, але той трохи в поза грою заліз, вільний удар буде.

31-ша хвилина. Після подачі м’яч трохи політав по центру штрафного, у підсумку пішов пас на лівий край, де Еванс бив метрів з 10 – Робінсон упевнено забрав м’яч.

34-та хвилина. Евра підключився на лівому фланзі, але закид у штрафний захисники вибили. М’яч підхопив Скоулз, підключив по правому флангу Валенсію, навіс якого замикав у штрафному Джонс, але пробив неточно.

39-та хвилина. Валенсія перервав контратаку у виконанні Ольссона, за що отримує попередження.

45-та хвилина. Ольссон! Відмінно приклався метрів з 18 з напівльоту, Де Хеа тягне з під поперечини. Кутовий буде. І слідом ще раз виручає іспанець!! Йде подача, Хенлі виграє верхову боротьбу і з 11-метрової позначки б’є під поперечину! Знову Де Хеа рятує! Ось це так кінець!

46-та хвилина. Стартував другий тайм.

52-га хвилина. Руні! Нарешті сам пробити вирішив, до воріт було метрів 18, вийшло неточно в Уейна.

54-та хвилина. А от зараз фол був, Хенлі грубить Полу Скоулзу метрів за 20 від воріт майже по центру. Попередження

57-ма хвилина. М’яч після подачі винесли, а другим темпом Рафаель б’є у ближній кут з-за меж штрафного – Робінсон тягне.

59-та хвилина. Якубу!! Керрік тут напоров на своїй половині поля, відпасувавши в бік своїх воріт точно на ногу Айєгбені, той просунувся до воріт і зарядив з лівої вище!

60-та хвилина. І знову Якубу! Педерсен проникаючим пасом знаходить Якубу в штрафному з правого краю, той м’яч приймає і б’є правіше штанги! Непоганий відрізок!

62-га хвилина. Ох, Педерсен божевільним ударом вганяє м’яч у ліву шістку, але там трохи раніше м’яч залишив межі поля, і забив вже після свистка норвежець.

64-та хвилина. Евра! Продерся по лівому флангу, увійшов у штрафний, намагався прострілити в центр, але влучив у захисника! Дуже небезпечно було, але в підсумку всього лише кутовий.

76-та хвилина. Кутовий у виконанні гостей, з подачею захисники справляються, однак атака на цьому не закінчилася, Руні отримав м’яч зліва в штрафний, прострілював у центр, але там Робінсон король епізоду.

78-ма хвилина. А ось і "Блекберн"! Добралися господарі до штрафної лівим краєм, Хенлі там підключився в атаку, прострілював у центр на Якубу, і в останній момент захисники змогли вибити м’яч!

81-ша хвилина. ГООООЛ 0:1 Валенсія отримав м’яч на правому краю штрафного, вирішив не навішувати і фактично з лінії з гострого кута зовнішньою стороною стопи увігнав м’яч у дальній кут! Краса!

86-я хвилина. Гооол 0:2 Ще один феноменальний удар! Приймає м’яч Янг на лінії штрафного, розвертається і б’є точнісінько під праву штангу під захисника! У Робінсона було рівно нуль шансів цей удар взяти!

90 +1 хвилина. Уелбек міг і третій м’яч організувати зараз для своєї команди, якби точніше віддав на Руні на лівий кут штрафний. Але віддав неточно, і момент проґавлено.