Ібрагімович: Тепер я розумію, чому Моуріньйо такий засмучений, коли приїжджає на Камп Ноу

4 квітня 2012, 09:54
0
11
Ібрагімовича обурило пенальті у ворота Мілана

Нападаючий Мілана Златан Ібрагімович дуже незадоволений роботою команди арбітрів у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.

Про це він розповів відразу після поєдинку, який відбувся у вівторок, 3 квітня.

"Як суддя міг поставити таке пенальті? Тепер я розумію, чому Жозе Моуріньйо такий засмучений, коли приїжджає на Камп Ноу", - зазначив шведський форвард.

Нагадаємо, у вівторок, 3 квітня в поєдинку у відповідь чвертьфіналу Ліги Чемпіонів Барселона на своєму полі обіграла Мілан з рахунком 3:1.

Два з трьох м'ячів каталонська команда забила з пенальті, одне з яких багато експертів називають суперечливим.