Мессі встановив новий рекорд результативності Ліги Чемпіонів

4 квітня 2012, 10:30
0
14
Мессі встановив новий рекорд Ліги Чемпіонів

Двічі забивши Мілану в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів, аргентинський форвард Барселони Ліонель Мессі встановив новий рекорд результативності турніру, а також повторив досягнення Жозе Альтафіні.

Про це повідомляє офіційний сайт UEFA.

Ліонель Мессі, зробивши дубль у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги Чемпіонів з Міланом, став рекордсменом турніру за кількістю голів, забитих під час одного сезону.

Перед початком зустрічі на Камп Ноу на рахунку аргентинця було 12 м'ячів. Саме такий результат в сезоні 2002/03 встановив Рууд ван Ністелрой, який виступав за Манчестер Юнайтед. Через 11 хвилин після початку матчу Мессі реалізував 11-метровий і підняв планку результативності в найпрестижнішому єврокубку на нову висоту.

Цей гол також став для Мессі, який в попередньому раунді встановив рекорд результативності в одному матчі (забив п'ять м'ячів Байєру), п'ятдесятим в Лізі чемпіонів за весь час.

Раніше цю позначку подолали Рауль Гонсалес, ван Ністелрой і Тьєррі Анрі. Потім лідер Барси знову відзначився з "точки" і зрівнявся з 14 голами з гравцем Мілана Жозе Альтафіні в заліку найбільш результативного гравця за підсумками одного розіграшу Кубка європейських чемпіонів.

Представник італійської команди встановив своє досягнення в сезоні 1962/63.

Нагадаємо, у вівторок, 3 квітня, в поєдинку у відповідь чвертьфіналу Ліги Чемпіонів Барселона на своєму полі обіграла Мілан з рахунком 3:1.

Два з трьох м'ячів каталонська команда забила з пенальті, одне з яких багато експертів називають суперечливим.