Хав'єр: Напевно, варто було пробити пенальті інакше

0
16
Хав єр: Напевно, варто було пробити пенальті інакше
Хав'єр розчарований результатом

Бразильський півзахисник Металіста Клейтон Хав'єр дуже розчарований поразкою за сумою двох матчів Спортингу в чвертьфіналі Ліги Європи.

Про це він розповів після другого поєдинку, який пройшов у Харкові у четвер, 5 квітня.

Сам Хав'єр в цій грі не зміг реалізувати пенальті.

"Я сам розчарований. Так вийшло. Це доля. Напевно, і варто було пробити [одинадцятиметровий] інакше. Але я вдарив, як вдарив", - зазначив він.

Хав'єр додав, що Металіст міг виграти у Спортинга.

"Після пенальті у нас було кілька хороших моментів, але не забили", - сказав він.

• Нагадаємо, у четвер, 5 квітня, у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Металіст зіграв внічию зі Спортингом 1:1 і вибув з турніру за сумою двох поєдинків, оскільки на виїзді поступився 1:2. Наставник Мирон Маркевич після поєдинку нарікав на погану реалізацію моментів.