Капітан Спортинга: Ми заслужили перемогу над Металістом

6 квітня 2012, 08:38
0
9
Полга вважає перемогу заслуженою

Капітан Спортинга Андерсон Полга вважає, що його команда заслужила перемогу над Металістом за сумою двох матчів чвертьфіналу Ліги Європи.

Про це він сказав відразу після поєдинку в Харкові, який пройшов у четвер, 5 квітня.

ВІДЕО: Щастя пройшло повз. Нічия Металіста і Спортинга

"Ми заслужили це. Ми показали, що є якісною командою в турнірі і зробили саме те, про що тренер просив нас. Металіст грав дуже добре, але ми впоралися з усім, що вони нам запропонували", - цитує слова бразильського захисника офіційний сайт португальської команди.

ВІДЕО: Сліпа лють. Форвард Металіста б'ється головою об м'яч

Торкнувся Полга і теми майбутнього півфінального протистояння з Атлетиком з Більбао.

"Це ще одна хороша команда, як і інші, з якими ми вже грали. Тепер нам треба важко попрацювати, щоб виграти цю гру. Разом ми повинні зробити все, щоб досягти фіналу", - сказав він.

ВІДЕО: Погром від Валенсії і фатальна нічия Металіста. Огляд всіх матчів Ліги Європи

Нагадаємо, у четвер, 5 квітня, у відповідному матчі чвертьфіналу Ліги Європи Металіст зіграв внічию з Спортингом 1:1 і вибув з турніру за сумою двох поєдинків, оскільки на виїзді поступився 1:2. Наставник Мирон Маркевич після поєдинку нарікав на погану реалізацію моментів.