Фотогалерея: Останнє танго в Харкові. Металіст попрощався з Лігою Європи

6 квітня 2012, 11:02
0
10
Металіст забив, але цього було мало

У четвер, 5 квітня, Металіст останнім з українських команд покинув єврокубки. За сумою двох матчів чвертьфіналу Ліги Європи харків'яни поступилися Спортингу.

Перший поєдинок в Португалії підопічні Мирона Маркевича програли з рахунком 1:2. У матчі-відповіді, який пройшов у Харкові 5 квітня, Металіст пропустив першим.

У кінці першого тайму під час однієї з нечисленних атак Спортинга відзначився Ріккі ван Вольфсвінкел. Однак на початку другої половини зустрічі Металіст зусиллями Хонатана Крістальдо зрівняв рахунок.

А десять хвилин потому узагалі міг вийти вперед. Але Клейтон Хав'єр з пенальті не зміг переграти голкіпера.

У Металіста було ще кілька моментів забити, але щоразу гравців харківської команди підводила точність.

Як Україна закривала єврокубковий сезон - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.