Сьогодні, в рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги, львівські Карпати вдома програли донецькому Металургу.

Карпати (Львів) - Металург (Донецьк) - 0:2

Попередження: Худобяк (49), Ткачук (52), Кополовець (62), Лукас (69) - Шина (13), Димитров (78)

Львів. Арена Львів. Початок матчу: 17:30

Карпати: Тлумак, Авелар, Болохан, Мілошевіч, Федецький, Даушвілі, Кополовець, Перес, Ткачук (Озарків, 70), Худоб'як (Кинк, 83), Касьян (Гладкий, 56)

Металург: Бандура, Воловик, Шина, Чечер, Дімітров, Лазіч, Мкртчян (Данило, 77), Морозюк, Зе Соарес (Нельсон, 89), Іванко (Траоре, 71), Казарян

Хронологія матчу:

13-та хвилина. Перша картка в матчі. Шина отримує "гірчичник".

28-а хвилина. Після навісної передачі з лівого флангу головою по воротах метрів з семи пробивав Соарес, але м'яч пройшов вище воріт.

31-а хвилина. ГОЛ 0:1 Димитров біля штрафної площі суперника віддав передачу трохи далі на Лазича, який обіграв захисника і пробив по воротах!

36-а хвилина. Гравець Карпат, перериваючи простріл з флангу, зіграв рукою в своїй штрафній площі, але арбітр пенальті не призначив. Дуже спірне питання, але своє рішення він не змінить.

51-а хвилина. МОМЕНТ! Після подачі з кутового Федецький головою пробивав по воротах з лінії воротарського майданчика, але м'яч потрапив у поперечину!

53-а хвилина. ГОЛ 0:2 Після подачі зі штрафного Чечер звільнився від опіки (опікав його Мілошевич) і в падінні переправив м'яч у сітку воріт!

65-а хвилина. Федецький у штрафному майданчику суперника змістився в центр і пробив, але влучив у захисника, який самовіддано постелився.

86-а хвилина. Траоре вийшов один на один з голкіпером, але потрапив у положення "поза грою".

90 +1 хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Кополовець класно пробивав по воротах з лівої ноги з-за меж штрафного майданчика - Бандура відбив м'яч!

90 +2 хвилина. Траоре вийшов практично один на один з воротарем під кутом і пробив, але голкіпер зміг врятувати свою команду!

90 +4 хвилина. Траоре поблизу штрафного майданчика суперника обіграв Мілошевіча, увійшов у штрафний і пробивав у дальній кут - поруч зі штангою!