РПЛ: Зеніт все далі йде у відрив від переслідувачів

7 квітня 2012, 18:27
0
11
Зеніту лишилося зовсім мало до перемоги

Сьогодні, 7 квітня, відбудуться матчі 38-го туру російської Прем'єр-ліги у групі А.

Турнірне становище: 1. Зеніт - 77, 2. ЦСКА - 66, 3. Локомотив - 63, 4. Динамо - 63, 5. Спартак - 62

Динамо - Рубін - 1:1

Гол: Місімович (10) - Вальдес (67)

Динамо: Шунін, Вілкшир, Риков, Фернандес, Гранат, Нобоа, Місімович (Юсупов, 66), Семшов, Самедов, Кураньї, Кокорін (Джуджак, 72)

Рубін: Рижиков, Кузьмін, Боккетті, Навас, Ансальді (Калешин, 46), Натхо, Р. Єрьоменко, Рязанцев, Касаєв, Вальдес (Давидов, 84), Мартінс (Караденіз, 63)

10-а хвилина. ГОЛ 1:0 Провал оборони гостей в опорній зоні, м'яч прилетів на півколо штрафної, туди прибіг Місімович, який вийшов один в один на воротаря і ефектно його перекинув!

67-а хвилина. ГОЛ 1:1 Стандарт зіграв за Рубін! Після навісу з лівого флангу Вальдес вистрибнув вище всіх в центрі штрафної і головою по дузі переправив м'яч у ближню дев'ятку! Важко тут було щось вдіяти Шуніну!

Локомотив - Зеніт - 0:1

Гол: Широков (74)

Локомотив: Гільєрме, Шишкін, Бєляєв, Бурлак, Янбаєв (Ігратьєв, 88), Сапатер, Глушаков (Сичов, 88), Оздоєв, Павлюченко (Торбинський, 69), Обінна, Кайседо

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішіто, Зирянов, Денисов, В. Бистров (Канунніков, 86), Широков, Хусті (Аршавін, 46), Кержаков (Алвеш, 90)

ЦСКА - Анжі - 0:0

ЦСКА: Чепчугов, Набабкін, А. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Шемберас (Рахіміч, 90), Алдонін, Муса (Секу, 69), Тошич (Цауне, 86), Думбо, Нецид

Анжі: Габулов, Гаджибеков, Мухаммад (Шатов, 70), Самба, Тагірбеков, Жусілей, Ахмедов, Буссуфа, Логашов, Жирков, Ето'О (Лахіялов, 90)

ТЕГИ: Российская Премьер-лигаДинамо (Москва)Зенит (Санкт-Петербург)Рубин (Казань)Локомотив (Москва)