Сьогодні, 7 квітня, відбудуться матчі чергового туру іспанської Ла Ліги.

Гол: Аранда (32) – Пуйоль (36); Мессі (39, 86-пенальті); Педро (90)

на 26-й хвилині Аранда не реалізував пенальті (воротар)

Вилучення: Абрахам (45), Маноло Хіменес (48-тренер Сарагоси)

Сарагоса: Роберто, Пабло Альварес, Да Сілва, Паредес, Абрахам, Пінтер, Сукуліні, Лафіта, Рубен Мікаель (Хуан Карлос, 84), Обрадович (Ланцаро, 66), Аранда (Поштіга, 66)

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш (Монтойя, 68), Маскерано, Пуйоль, Адріано, Фабрегас (Хаві, 90), Тіаго Алькантара, Кейта (Бускетс, 56), Санчес, Мессі, Педро

5-а хвилина. МОМЕНТ! Трохи було господарі не вийшли вперед, але Аранда просто-напросто не влучив по м’ячу з центру штрафного майданчика після удару-прострілу Мікаела!

25-та хвилина. ШТАНГА І ПЕНАЛЬТІ! Для початку Аранда не зміг влучити з пари метрів, влучивши у стійку воріт суперника, після чого Вальдес зрубав Лафіта.

26-та хвилина. НЕМАЄ ГОЛУ! Вальдес! Врятував Вальдес свою команду після удару Аранда.

32-га хвилина. ГОЛ 1:0 Таки забили господарі поля! Провалилися гості на лівому краю оборони, Аранда вискочив сам на сам з Вальдесом і пробив у ногу голкіперу, м’яч відлетів у голову форварда і в ближній кут. Пуйоль намагався врятувати, але ...

34-та хвилина. МОМЕНТ! Алексіс Санчес для початку пробив з меж штрафного у Роберто, добивання виконав Фабрегас, влучивши в ногу захиснику, а потім кутовий.

36-та хвилина. ГОЛ 1:1 Навісили кутовий гості, Роберто невдало зіграв на виході, відбивши точно на Пуйоля, а той вже у дотик в сітку.

39-та хвилина. ГОЛ 1:2 Мессі отримав м’яч на лінії штрафного від Алексіса Санчеса, змістився ліворуч і пробив сильно у ближній воротарський кут!

45-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Абрахам отримує другу жовту і тут же червону! Навіщо сперечатися, коли все очевидно. Переграв його Алексіс Санчес, довелося хапати і валити, не даючи тому піти у штрафний.

48-ма хвилина. Друге видалення в матчі! Маноло Хіменес видалений з лавки запасних після того, як висловив багато доброго на адресу арбітра. Хто не в курсі, це тренер "Сарагоси".

49-та Хвилина. Обрадович мало не зрівняв рахунок! Аранда п’ятою вивів Обрадовича по лівому краю сам на сам з Вальдесом і сильно пробив вище цілі, хоча міг би придумати цікавіше.

61-ша хвилина. КРАСИВО! Мессі віддав на Фабрегаса на лінію штрафного, той не став бити, а красиво накинув на хід Тьяго Алькантара, той спробував пробити головою в падінні, але не дістав.

75-та хвилина. МОМЕНТ! Мессі на вході в штрафний накрутив трьох і видав пас на Педро, той вискочив сам на сам з Роберто, але замість удару прострілив верхом на Фабрегаса, Сеск не дістав.

82-га хвилина. Алексіс Санчес з правого флангу прострілив у центр, де з меж воротарського Тьяго Алькантара пробив п’ятою вкрай слабо в руки Роберто.

83-тя хвилина. Мессі!!! Вийшов Мессі сам на сам з Роберто і за звичкою спробував перекинути Роберто, вийшло дуже сильно вище цілі.

85-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Паредес зловив на стегно Алексіса Санчеса в своєму штрафному.

86-та хвилина. ГОЛ 1:3 Мессі пробив дуже сильно просто по центру під поперечину!

90-та хвилина. Трохи було третій не забив Мессі! Увірвався він у штрафний і пробив, Пауло Сесар встигло накрити постріл Лео!

90 +1 хвилина. ГОЛ 1:4 Швидкий випад провели гості по центру, втікши утрьох проти одного захисника. Пішов пас Мессі на Педро, а той впритул розстріляв Роберто.