Сьомін: Луческу завжди каже, що судді проти Шахтаря, а виходить навпаки

9 квітня 2012, 09:07
0
7
Сьомін відзначив особливість поведінки Луческу

Головний тренер київського Динамо Юрій Сьомін зізнався, що з перших хвилин матчу прем'єр-ліги з Шахтарем здогадувався, що одному з гравців його команди суддя пред'явить червону картку.

"Спочатку на Донбас Арені панувала атмосфера справжнього свята: п'ятдесят три тисячі уболівальників, під зав'язку забили трибуни, чудове поле, хороша гра, яку до певного моменту показували обидві команди. Словом, все обіцяло видовище, заради якого народ і ходить на футбол.

Але з перших хвилин, коли арбітр з Сімферополя Вакс почав нагороджувати наших хлопців жовтими картками, я зрозумів: у когось із них обов'язково намалюється ще й друга. На мій погляд, був не призначений чистий пенальті, коли при подачі кутового борцівським прийомом кинули на газон Бетао.

Та й по дрібницях свистків в нашу сторону вистачало. Цікаво, що перед матчами Шахтаря Луческу щоразу каже, що арбітри завжди налаштовані проти його команди. Але чомусь виходить, що всі суддівські помилки виявляються на користь донецького клубу", - цитує Сьоміна Спорт-Экспресс.

Раніше спортивний директор львівських Карпат Степан Юрчишин висловив думку, що Луческу своїми постійними скаргами тисне на суддів.

Нагадаємо, в суботу, 7 квітня, в 26-му турі Чемпіонату України Шахтар на своєму полі обіграв Динамо з рахунком 2:0.

Поєдинок запам'ятався неоднозначним видаленням півзахисника киян Дениса Гармаша. Відразу після матчу наставник киян у зв'язку з цим різко розкритикував бригаду арбітрів на чолі з Юрієм Ваксом.

Сам Гармаш також не зрозумів, за що був видалений з поля.

За матеріалами: Спорт-экспресс в Украине