Лідер на день: Мілан перемагає і обходить Ювентус

10 квітня 2012, 22:42
0
25
К'єво грає з Міланом

Сьогодні, 10 квітня, в матчі чергового туру італійської Серії А, К'єво поступилося Мілану, а гості знову очолили турнірну таблицю чемпіонату

К’єво – Мілан – 0:1

Гол: Мунтарі (8)

Попередження: Саммарко (21), Дайнеллі (44), Сардо (64), Пеліссьєр (79) – Мунтарі (52), Дзамбротта (57)

К’єво: Соррентіно, Ачербі, Дайнеллі, Н. Фрей, Сардо (Цесар, 73), Рігоні, Бредлі, Саммарко (Лусіано, 65), Теро, Пелліссьє, Палоскі (Пауло, 69)

Мілан: Абб’яті, Де Шільо, Йепес, Неста, Дзамбротта, Ночеріно, Мунтарі, Гаттузо (Ель-Шаараві, 61), Зеєдорф (Страссер, 87), Робіньо (Емануельсон, 67), Ібрагімович

8-ма хвилина. ГОЛ 0:1 Саллі Мунтарі підхопив м’яч на чужій половині поля, ніхто його не зустрічав, пройшов він трохи вперед і метрів з 30-ти пробив точно в ближній кут, Соррентіно, схоже, в даний момент ловив ґав.

25-та хвилина. Палоскі виконав хорошу передачу в штрафний на Теро, Сириль в один дотик пробив по воротах, м’яч "облизав" штангу і пішов за лицьову.

37-ма хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Нарешті перейшли футболісти "Мілана" на чужу половину поля, довго гості комбінували у чужому штрафному, м’яч дійшов до Робіньо, який одним рухом втік від суперника і пробив у ближній кут, поруч зі штангою пройшов м’яч.

45-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Могли футболісти "К’єво" зрівняти рахунок на останніх хвилинах тайму! Саммарко прострілив уздовж воріт, ніхто не тримав Рігоні, який з центру штрафного пробив поруч зі штангою.

51-ша хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Абб’яті рятує свою команду, Мунтарі намагався перервати передачу з флангу, але він лише зачепив снаряд і той відлетів до Пеліссьє, удар якого відбиває Абб’яті.