Мінус один: Барселона підібралася до Реала впритул

10 квітня 2012, 22:51
0
11
Барселона грає з Хетафе

Сьогодні, 10 квітня, в матчі чергового туру іспанської Ла Ліги, Барселона приймала Хетафе

Турнірне становище: 1. Реал – 79, 2. Барселона – 78

Барселона – Хетафе – 4:0

Гол: Алексис Санчес (13, 73); Мессі (44); Педро (75)

Попередження: Мессі (48) – Гавілан (78)

Барселона. Камп Ноу. Початок матчу: 22:00

Барселона: Вальдес, Пуйоль, Маскерано (Муньєса, 86), Адріано (Монтойя, 76), Хаві, Бускетс, Куенка, Іньєста, Санчес, Мессі, Педро (Тельо, 81)

Хетафе: Мойя, М. Торрес, Ката Діас, Алексіс, Масілела, Каскеро, Р. Перес, Х. Родрігес, П. Ріос (Арройо, 90), Д. Кастро (Гавілан, 68), Міку

4-та хвилина. Розіграно стандарт з правого флангу, після кросу м’яч від голови захисника гостей ледь не влетів у сітку, але кіпер блиснув реакцією!

13-та хвилина. ГОЛ 1:0 Швидко і логічно – Мессі грудьми скинув м’яч Санчесу, Алексис прибрав м’яч убік і з 18-ти метрів різаним ударом вразив правий нижній кут воріт!

16-та хвилина. У контратаці Санчес пасував на вільних партнерів, Педро завадив Бускетсу й Мессі, пробив сам з лінії штрафної, а Мойя виручив! Кутовий.

17-та хвилина. Мессі низом по діагоналі розрізав усю оборону, Хаві виявився сам перед кіпером і елегантно його перекинув, після чого Діас виніс м’яч із лінії! Голу немає!

34-та хвилина. Куенка прострілив вздовж воротарського повз захисників і воротаря, а Санчес в падінні не тією ногою пробивав і влучив!

44-та хвилина. ГОЛ 2:0 Мессі зіграв у стінку з Іньєстою, пошивши в дурні всіх захисників, і з 15-ти метрів вколотив м’яч у ліву дев’ятку!

48-ма хвилина. Педро прострілював з лівого кута штрафного, Мессі в польоті намагався пробити головою або навіть рукою! Жовта картка за витівку!

54-таа хвилина. На рівному місці "Барселона" могла пропустити, м’яч високою дугою перелетів Вальдеса і вдарився зверху у поперечину!

73-тя хвилина. ГОЛ 3:0 Активність Куенки принесла користь його команді, прохід правим краєм поля з навісом на лінію воротарського майданчика, де Санчес перестрибнув опонента і пробив у протихід Мойї!

87-я хвилина. Мессі отримав діагональ на правий край штрафного, прийняв м’яч на груди і з гострого кута пробив у голкіпера!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net