АПЛ: Аргентинська банда. Ман Сіті громить Норвіч

0
12
У Ман Сіті залишилося небагато шансів

14-16 квітня відбудуться матчі туру англійської Прем'єр-ліги.

Турнірне становище: 1. Манчестер Юнайтед - 79, 2. Манчестер Сіті - 77, 3. Арсенал - 64, 4. Тоттенхем - 59, 5. Ньюкасл - 59, 6. Челсі - 57

14 квітня

Норвіч - Манчестер Сіті - 1:6

Гол: Сурмай (52) - Тевес (18, 73, 81); Агуеро (27, 75); Джонсон (90)

Норвіч: Радд, Уорд, Дрюрі, Мартін, Беннетт, Пилкингтон (Хулазан, 46), Джонсон (Сурмай, 46), Беннетт, Хаусон, Уілбрем (Моррісон, 69), Холт

Манчестер Сіті: Джо Харт, Сабалета, Компані, Лескотт, Кліши, Н. де Йонг, Беррі, Сільва, Насрі (Яя Туре, 64), Агуеро, Тевес (Джонсон, 83)

18-я хвилина. ГОЛ 0:1 Тевес! Карлос отримав м'яч на правому кутку штрафної площі і потужним ударом відправив м'яч прямо в дев'ятку воріт Радді! Це буде один з кращих голів цього туру, безперечно!

27-я хвилина. ГОЛ 0:2 Тевес п'ятою скинув під удар співвітчизнику і Агуеро зльоту відправив м'яч у ближню дев'ятку ударом з лінії штрафної! Браво!

52-я хвилина. ГОЛ 1:2 М'яч після подачі з флангу чи то від голови Холта, чи то від рук Харта відлетів точно на ногу недавно вийшов Сурману, який зльоту пробив точно в кут!

73-я хвилина. ГОЛ 1:3 Яя Туре з кута штрафного пробив точно в Радді, від рук якого м'яч відлетів у центр штрафної. Там не виявилося нікого вище Тевеса, який головою акуратно переправив м'яч "за комір" голкіперу!

75-я хвилина. ГОЛ 1:4 Серхіо Агуеро накрутив суперника на лівому краю карного майданчика, підібрав під себе і з правої ноги відмінно пробив у дальню дев'ятку! Браво!

81-я хвилина. ГОЛ 1:5 Райан Беннет виклав м'яч Тевесу, вивівши аргентинця сам на сам із власним голкіпером! Карлос все зробив красиво: обіграв голкіпера і глумливо забив у порожні ворота!

90-я хвилина. ГОЛ 1:6 Ось і неаргентінец сьогодні забиває у складі Ман Сіті. Яя Туре з правого краю прострілив на дальню штангу на Агуеро, той скинув в центр, звідки Адам Джонсон впевнено відправив м'яч в сітку метрів з п'яти!

ВБА - КПР - 1:0

Гол: Дорранс (22)

ВБА: Б. Фостер, Джонс, Маколей, Ріджуелл, Доусон, Мулумбу, Дорранс (Ендрюс, 70), Брант, Томас (Шарнер, 81), Фортюн (Лонг, 59), Одемвінгі

КПР: Кенні, Онуоха, Хілл, А. Фердінанд, Тайво (А. Траоре, 77), Таарабт (Хельгусон, 75), С. Діакіте, Меккі, Деррі (Райт-Філліпс, 57), Бартон, Замора

Сандерленд - Вулверхемптон - 0:0

Сандерленд: Міньоле, Бардслі, Кілгаллон, Тернер, Гарднер (Ф. Кемпбелл, 78), Макклін, Ларссон, Сессеньон, Колбек, Річардсон, Бендтнер

Вулверхемптон: Хеннесі, Фолі (Зюбар, 82), Берра, Стірман, Генрі, Уорд, Девіс, Кайтлі (Едвардс, 77), Форд (Джарвіс, 61), Ст. Флетчер, Ебанкс-Блейк

Суонсі - Блекберн - 3:0

Гол: Сігурдссон (37), Дайер (43), Денн (63-автогол)

Суонсі: Ворм, Колкер, Н. Тейлор, Вільямс, Ранхель (Монк, 89), Дайер, Бріттон (Гоуер, 70), Аллен, Сігурдссон, Грем (Літа, 85), Сінклейр

Блекберн: Робінсон, Хенлі (Форміка, 46), Орр, Денн, Нзонзі, Гамст Педерсен, Данн, Лоу, Марк. Ольссон, Айєгбені (гудвіл, 61), Хойлетт (Модест, 55)