Повернення Шеви: Динамо розгромило Ворсклу

14 квітня 2012, 18:23
0
6
Динамо приймає Ворсклу

Сьогодні, 14 квітня, в матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо вдома переграло полтавську Ворсклу

Динамо (Київ) - Ворскла (Полтава) - 3:0

Гол: Мілевський (45 +1); Корреа (50); Шевченко (63)

Попередження: Гармаш (28), Сілва (33), Мілевський (49), Гусєв (82) - Чеснаков (26), Курилов (64), Безус (90)

Київ. НСК Олімпійський. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Динамо: Шовковський, Бетао, Алмейда, Д. Сілва, Гусєв, Вукоєвич, Гармаш (Корреа, 46), Ярмоленко, Алієв (Шевченко, 46), Нінкович, Мілевський (Мехмед, 83)

Ворскла: Долганський, Даллку, Курилов, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Маркоскі, Чічіков (Кривошеєнко, 53), Ребенок, Безус, Янузі (Баранник, 85)

Хронологія матчу:

1-а хвилина. Стартовий свисток. Динамо починає цей матч.

3-я хвилина. Динамівці відразу взяли гру під свій контроль. Гусєв пройшов по лівому флангу, змістився в центр і вокатіл м'яч під удар Алієву, який пробив низом точно в руки голкіперу.

5-а хвилина. Дитина пробиває зі стандарту значно вище воріт.

6-а хвилина. Мілевський протягнув м'яч до чужого штрафного і акуратно віддавав на Гусєва в штрафну, але Олег не зрозумів партнера і втратив момент. "Ворскла" швидко ввела м'яч у гру.

9-а хвилина. Безус непогано подав в центр, але ніхто з форвардів не зміг виграти боротьбу у штрафному. Нінкович впевнено вибив м'яч з власного штрафного майданчика.

13-та хвилина. Гусєв з правого краю подавав у центр на Мілевського, Артем високо вистрибнув, але м'яч до нього не дійшов.

15-я хвилина. Загострюється гра в штрафній "Ворскли"! Мілевський класно віддав на Нінковича, той вийшов сам на сам, але не зумів переграти Долганського!

16-я хвилина. Ще один гольовий момент у "Динамо"! Гармаш класно віддав на Мілевського, той прийняв м'яч і розстрілював ворота Долганського, але не зумів його переграти! Красень голкіпер!

19-я хвилина. Гармаш небезпечно пішов у відбір прямою ногою, але м'яч йому все-таки вибити вдалося. Триває атака полтавського клубу.

20-я хвилина. Безус! З цього хлопця буде толк! Відмінно прикрив м'яч корпусом, обіграв Мілевського і, зблизившись з воротами, пробив у дальній кут! М'яч після рикошету ледве не влетів в ближню дев'ятку, буде кутовий.

22-я хвилина. Курилов міг забивати! Момент аналогічний моменту Мілевського кількома хвилинами раніше! Олексій прийняв м'яч на груди і в стрибку пробивав по воротах, але не влучив по м'ячу!

24-я хвилина. Дитина подавав черговий кутовий з правого краю, на дальній штанзі Гармаш і Селін боролися за позицію, але ніхто з них до м'яча не дотягнувся.

25-я хвилина. Алієв закидав м'яч у штрафну на Гармаша, той з офсайду вискакував на м'яч прямою ногою, але Долганський раніше вистрибнув і вибив м'яч. Дивом півзахисник "Динамо" не завдав травму супернику.

26-я хвилина. Чеснаков отримує жовту картку.

28-я хвилина. Гармаш рукою вдарив в обличчя суперника. Думаю, ніхто не здивований. Гірчичник для скандального півзахисника.

29-я хвилина. Мілевський! І це форвард збірної? Данило Сілва з правого краю ідеально віддав у центр на Артема, але той не зумів переправити м'яч у ворота метрів з семи! Це вже другий гольовий момент.

33-а хвилина. Данило Сілва отримує гірчичник.

36-я мінута.Снова помиляється Мілевський, роблячи передачу точно в ноги супернику. Явно не вистачає динамівцям Йдейе, який відсиджує дискваліфікацію через перебір жовтих карток.

40-я хвилина. Маркоскі з лівого краю подав у центр, Чичиков виграв "повітря" і наніс удар головою, але м'яч полетів повз ворота.

43-я хвилина. Дитина не лівому фланзі штрафного отримав м'яч і з першого дотику з розвороту пробив у ближній кут, але досвідчений Шовсковскій забрав м'яч.

45 +1 хвилина. ГОООООЛ 1:0 Артем Мілевський відкриває рахунок! Гусєв закинув м'яч у штрафну, Артем приймає його на груди і з ходу, не опускаючи м'яч на газон, кладе в дальній кут!

Свисток на перерву.

46-я хвилина. Другий тайм стартував. На поле вийшов Андрій Шевченко і Корреа.

48-я хвилина. Алмейда вибиває м'яч з порожніх воріт! Янузі технічно перекинув Шовковського, м'яч летів у ворота, але не дав трапиться забитому м'ячу динамівський захисник.

49-я хвилина. Гірчичник одержує Мілевський за грубий підкат двома ногами.

50-я хвилина. ГОООООЛ 2:0 Шевченко підкараулив помилку захисника, отобрла м'яч і вибіг на ворота - відмінний пас на дальню штангу, і там вільний Корреа розстріляв ворота. Зіграли заміни в перерві, причому дуже швидко!

54-я хвилина. Ех, Кривошеєнко! Міг він зараз забивати! Відмінний пас на нього вийшов після передачі з глибини від Маркоскі, але в Івана явно не вистачило швидкості і сміливості щоб виграти цей момент.

60-я хвилина. Ярмоленко п'ятою скинув на партнера, ніж підтримав небезпечну контратаку! Все закінчилося небезпечним прострілом від Корреа в центр на все того ж Ярмоленко, але той не зумів виграти боротьбу у защітінка.

61-я хвилина. Будник! Класно вдарив метрів з двадцяти п'яти і м'яч потрапив у хрестовину! Відмінний удар вийшов у півзахисника "Ворскли", міг би трапиться один з найкрасивіших голів цього туру в Україну.

63-а хвилина. ГОООООЛ 3:0 Андрій Шевченко відкриває рахунок своїм голам на новому Олімпійському! Нінкович класно закинув м'яч на Мілевського, той спокійно віддав пас на Шевченка, і Андрій впевнено пробиває воротаря!

64-я хвилина. Курилов отримує жовту за фол проти Данило Сілви.

67-я хвилина. Нінкович! Як же так? Мілевський сам не пробив із забійної позиції, відкотив під удар Нінковичу, який метрів з семи не зміг потрапити в рамку воріт! Ідеальний момент!

68-я хвилина. Поперечину! Данило Сілва опинився на позиції форварда, вискочив на ударну позицію і в падінні пробив по воротах, але влучив у поперечину! розривають оборону суперника кияни.

69-я хвилина. І ще один гольовий момент! Мілевський класно побачив момент, віддав між ніг суперника на Шевченка, вивівши того на побачення з воротарем! Андрій мав перекидати голкіпера, але пробив низом і не забив.

75-я хвилина. Кривошеєнко непогано пробив здалеку, але м'яч прилетів точно в руки Шовковському, який з другої спроби забрав м'яч у руки.

78-я хвилина. Краснопьоров міг забивати! Пробив він з лінії штрафний, але м'яч пролетів поруч зі штангою! Не щастить сьогодні полтавської команди.

82-я хвилина. Гусєв отримує гірчичник за симуляцію після падіння в чужій штрафній.

89-я хвилина. Будник класно пробив зі штрафного у ближній від голкіпера кут, Шовковський парирував цей удар! М'яч летить на кутовий.

90-я хвилина. Корреа ... У красивому стрибку бразилець ледь не переправив м'яч у власні ворота. Його врятувала ШТАНГА!

90 +1 хвилина. Безус отримує за симуляцію гірчичник.