РПЛ: Чемпіони де-факто. Зеніт обігрує головного переслідувача

0
9
Зеніт грає з ЦСКА

14-15 квітня відбудуться матчі чергового туру російської Прем'єр-ліги.

Турнірне становище: 1. Зеніт - 80, 2. ЦСКА - 66, 3. Спартак - 65, 4. Локомотив - 64, 5. Динамо - 63

14 квітня

Зеніт - ЦСКА - 2:0

Гол: Бистров (63); Аршавін (89)

Попередження: А. Березуцький (20), Муса (75), Вернблум (82)

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішіто, Семак (Алвеш, 85), Широков, Денисов, Зирянов (Аршавін, 54), В. Бистров (Хусті, 68), Кержаков

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, А. Березуцький, Шемберас, Щенников, Алдонін (Мамаєв, 69), Вернблум, Секу (Муса, 69), Тошич, Нецід, Думбія

24-я хвилина. Нецид обіграв захисника і сильно пробив з-за меж штрафного майданчика! Пощастило господарям, що прямо по центру пробивав чех, і там перебував Малафєєв. Кутовий!

25-я хвилина. Ще небезпечно! Дуже! Гості виконали кутовий з правого флангу, простріл у штрафний майданчик, і Думбія сходу розстрілював ворота! Прямо над перекладиною!

30-я хвилина. Найнебезпечніший момент! Провалилася оборона ЦСКА, Зирянов по правому флангу увірвався в штрафну, по центру набігали Широков і Кержаков! Простріл, Широков не дотягнувся, а Кержаков не потрапив в ближній кут!

63-а хвилина. ГОЛ 1:0 Красива швидка атака "Зеніта", навіс зліва на дальню штангу, Кержаков скинув під удар Бистрову, і Володимир з метра увігнав головою м'яч у сітку!

79-я хвилина. Нецид зміг пробити з меж штрафної площі в наслідок плутанини в оборонних порядках "Зеніту". Поруч зі штангою!

89-я хвилина. ГОЛ 2:0 Анюков направо на Кержакова, Олександр прострілив в центр, і Аршавін в падінні з району одинадцятиметрової позначки вражає кут воріт Акінфєєва!

90-я хвилина. Спочатку Малафєєв перервав небезпечний простріл справа на Думбо, а потім Бруну Алвеш прийняв на себе найпотужніший удар з лінії штрафної площі!

Кубань - Локомотив - 1:1

Гол: Піццеллі (74) - Павлюченко (61)

Кубань: Беленов, Лоло, Армаш, Зелао, Козлов, Тлісов, Кулик (Уренья, 64), Іонов (Цораєв, 71), Траоре, Букур, Піццеллі (Фідлер, 83)

Локомотив: Гільєрме, Бєляєв, Єщенко, Бурлак, Шишкін, Глушаков, Сапатер (Торбинський, 80), Оздоєв, Павлюченко (Ігнатьєв, 62), Обінна (Майкон, 62), Кайседо