Ла Ліга: Барселона перемагає Леванте, Реал з проблемами переграв Спортинг

Сьогодні, 14 квітня, відбулися матчі чергового туру іспанської Ла Ліги.

Турнірне становище: 1. Реал – 85, 2. Барселона – 81, 3. Валенсія – 52

Гол: Баркеро (23-пенальті) – Мессі (64, 72-пенальті)

Попередження: Ботельо (45), Іборра (67), Кабраль (68), Хуанфран (71), Вальдано (74) – Бускетс (22), Адріано (41)

Леванте: Муну, П. Лопес, Кабраль, Бальєстерос, Хуанфран Гарсія, Х. Торрес, Баркеро (Хуанлу, 89), Вальдо, Іборра, Ботельо (Геззаль, 80), Коне

Барселона: Вальдес, Санчес, Адріано (Дані Алвеш, 78), Пуйоль, Алькантара, Фабрегас, Маскерано, Хаві (Куенка, 46), Бускетс, Педро (Іньєста, 55), Мессі

12-та хвилина. Тьяго Алькантара після подачі Санчеса пробивав головою метрів з семи, м’яч пройшов зовсім поруч зі штангою!

21-ша хвилина. Мессі навісив зі штрафного точно на голову Тьяго Алькантара, у того були всі ворота, а він пробив точно в руки Муну.

22-га хвилина. Перший кутовий заробили футболісти "Леванте" зусиллями Педро Лопеса. Пішла навісна передача в штрафний, Вальдес зіграв невпевнено на виході і ПЕНАЛЬТІ! Рукою зіграв Бускетс після удару Бальєстероса!

23-тя хвилина. ГОЛ 1:0 Спокійно Баркеро переграв Вальдеса. Рахунок відкрито!

39-та хвилина. Швидка контратака "Леванте", Педро Лопес отримав м’яч на правому краю штрафного майданчика і пробив сильно в дальній кут, трохи не влучив.

53-тя хвилина. Коне втік у швидку контратаку, відкотив на Баркеро, той вийшов сам на сам з Вальдесом, Хосе прострілював назад на Коне на порожні ворота, Пуйоль виніс за бокову!

60-та хвилина. Адріано переграв на вході до штрафного Хаві Торреса і пробив у ближній кут, Муну врятував свою команду!

64-та хвилина. ГОЛ 1:1 А ось і Мессі взявся за справу! Пробив Лео з лінії штрафної, Муну м’яча торкнувся, але врятувати не зміг!

71-ша хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Куенка увійшов у штрафний і його завалив Хуанфран.

72-га хвилина. ГОЛ 1:2 Без шансів для Муну пробив Мессі, точно під поперечину!

Реал – Спортинг – 3:1

Гол: Ігуаїн (37); Роналду (74), Бензема (82) – де Лас Куевас (31-пенальті)

Попередження: Рамос (31), Пепе (57) – Трехо (28), Канелья (33), Хуан Пабло (66), Гальвес (75)

Вилучення: Канелья (78)

Реал: Касильяс – Арбелоа, Пепе, Рамос, Марсело – Хедіра, Шахін (Бензема, 46) – Кальєхон (Ді Марія, 46), Езіл, Роналду – Ігуаїн (Гранеро, 74)

Спортинг: Хуан Пабло – Суарес, Ботіа, Ернандес (Рікардо, 46), Мойсес, Канелья – Трехо, Лора, Гальвес, де лас Куевас (Колунга, 68) – Санго (Каштру, 59)

16-та хвилина. А ось це вже МОМЕНТ! Трехо Оскар продавив двох захисників "Реала" і пробив по воротах Касильяса, але удар був з гострого кута, і кіпер без особливих проблем впорався з цією небезпекою.

29-та хвилина. А ось і гол забитий, але на жаль з офсайду. Шахін зробив подачу у штрафний майданчик суперника, де Ігуаїн зміг переправити м’яч у сітку – лінійний запалив прапор.

30-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Гості заробляють. Рамос отримав гірчичник за гру рукою у власному штрафному.

31-ша хвилина. ГОЛ 0:1 Де Лас Куевас забиває! Холоднокровно пробив футболіст по центру воріт, а кіпер впав у лівий кут. Рахунок в матчі відкрито.

37-ма хвилина. ГОЛ 1:1 Навіс від Рамоса на лінію воротарського майданчика, де голову вдало підставив Гонсало. Ніякого офсайду в цьому епізоді не було.

44-та хвилина. Поперечина!!! Шахін вирішив пробити лівою ногою, але каркас воріт зіграв за "Спортинг" у цьому епізоді. Класна траєкторія польоту м’яча була.

49-та хвилина. Штрафний удар заробили футболісти "Реала". Ді Марія зробив подачу в штрафну, де м’яч дістався до Бензема, але Карим пробив точно в руки голкіперу.

70-та хвилина. Роналду увірвався в штрафний майданчик суперника, а потім і зовсім впав – арбітр не став ставити пенальті у ворота "Спортинга". Розвів він руки і показав, що потрібно підніматися.

71-ша хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Показова контратака "Реала". Роналду віддав на Ігуаїна, який з "точки" пробив по воротах, але от влучити в них не зміг. Прекрасний шанс.

74-та хвилина. ГОЛ 2:1 Ді Марія зробив подачу з флангу, м’яч знайшов голову Роналду, який з лінії воротарського пробив по воротах, м’яч влучив у штангу, а потім і перетнув лінію воріт.

78-ма хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Все, шансів на нічию в цьому матчі немає. Канелья грубо зіграв проти Ді Марії – друга жовта картка, яка перетворилася на червону.

82-га хвилина. ГОЛ 3:1 Бензема отримав м’яч на лінії штрафного, трохи протягнув його і пробив у дальній кут – без шансів для кіпера.