Челсі знищив Тоттенхем і вийшов до фіналу Кубка Англії

15 квітня 2012, 20:56
0
16
Лондонське дербі

Сьогодні, 15 квітня, відбувся другий півфінал Кубка Англії, в якому Челсі грав з Тоттенхемом.

Кубок Англії. Півфінал.

Челсі – Тоттенхем – 5:1

Гол: Дрогба (43); Мата (49); Рамірес (77); Лемпард (81); Малуда (90) – Бейл (56)

Попередження: Дрогба (18), Мікель (90) – Галлас (79), Адебайор (89), Паркер (90)

Лондон. Уемблі. Початок матчу: 20:00

Челсі: Чех, Босінгва, Террі, Давид Луїс (Кехілл, 59), Коул, Рамірес (Малуда, 81), Лемпард, Мікель, Мата, Дрогба (Торрес, 83), Калу

Тоттенхем: Кудичині, Уокер, Галлас, Кінг, Ассу-Екотто, Леннон, Паркер, ван дер Ваарт (Дефо, 72), Модрич, Бейл, Адебайор

Хронологія матчу:

4-та хвилина. Модрич у падінні проштовхнув м’яч до штрафного в бік Адебайора, але все-таки неточно вийшло.

8-ма хвилина. Дрогба зі штрафного метрів з 35-ти завдав щільного удару по воротах над стінкою з трьох гравців – переліт.

13-та хвилина. Дрогба збив з ніг Галласа і опинився сам перед воротами, але удар з 15-ти метрів по стрибучому м’ячу не склався!

18-та хвилина. Леннон тікав у відрив і отримав по ногах від Дрогба, за зрив атаки жовта картка нападнику "Челсі".

25-та хвилина. Калу в контратаці здорово і вчасно прострілив на Мату, який відкрився, але не зміг приборкати м’яч, і круглий відскочив до голкіпера!

29-та хвилина. Бозінгва точно накинув м’яч на Дрогба, який прийняв м’яч на груди і з 10-ти метрів бив у падінні – поза грою!

35-та хвилина. Леннон з правого кута воротарського не став бити, а точно відпасував ван дер Ваарту, який головою з п’яти метрів пробив повз кіпера, але Террі на стрічці виручив!

40-ва хвилина. Ван дер Ваарт вдало прострілив у штрафну, Адебайор не торкнувся м’яча, але збентежив Чеха, і м’яч ударився в дальню штангу!

43-тя хвилина. ГООЛ 1:0 Террі передачею метрів на 70 зіграв точно на Дрогба, який втік від Кінга, одночасно розвернувшись, щільний постріл з 15-ти метрів в ближню (ліву) дев’ятку став проблемою для кіпера!

47-ма хвилина. Рамірес з правого краю штрафного майданчика накинув до воріт, після рикошету Кудичині вступив у гру.

48-ма хвилина. Мата зреагував на короткий пас Дрогба і у дотик з 13-ти метрів бив у правий нижній кут, кіпер виручив! Кутовий

49-та хвилина. ГОЛ 2:0 Звалище біля воріт "Тоттенхема", Кудичині виручив після удару Давіда Луїса головою притул, добивання Мати низом з гострого кута, м’яч, швидше за все, і до лінії воріт не добрався, але судді зарахували гол!

56-та хвилина. ГОЛ 2:1 Адебайор виведений по вертикалі сам на сам з голкіпером, зіткнення з Чехом, і Бейл добив м’яч у сітку порожніх воріт!

60-та хвилина. Кутовий з правого флангу, Террі пробив головою, і Ассу-Екотто майже із лінії вибив м’яч! Як не дивно, а арбітр не зарахував ще один гол-фантом, а зафіксував фол з боку Террі.

68-ма хвилина. Кехілл підібрав м’яч після подачі з кутового і пробив сходу на сантиметри вище за поперечину!

77-яма хвилина. ГОЛ 3:1 Мата тонким пасом зіграв вперед на Раміреса, який відірвався від Ассу-Екотто і елегантно перекинув воротаря ударом з 10-ти метрів!

81-ша хвилина. ГОЛ 4:1 Прямий удар зі штрафного метрів з 30-ти, Лемпард по підступній траєкторії пробив над стінкою в дальній кут воріт – точно!

88-ма хвилина. Малуда відштовхнув Галласа і з гострого кута перекинув кіпера, при цьому м’яч пролетів вздовж лінії воріт!

90 +3 хвилина. ГОЛ 5:1 Мата підібрав м’яч після відскоку і в дотик м’яко вивів Малуда сам на сам з Кудичині, знову удар у дотик з 10-ти метрів під опорну ногу воротаря – гол!

Фінальний свисток. Челсі перемагає і вже 5 травня битиметься у фіналі з Ліверпулем.