Оболонь вириває нічию у Дніпра, Кривбас продовжує падіння

21 квітня 2012, 16:25
0
20
Матеус лишив Дніпро у меншості

У суботу, 21 квітня, в 28-му турі Української Прем'єр-ліги Кривбас на своєму полі поступився Металургу, а Дніпро втратив перемогу над Оболонню.

Втративши два очки, Дніпро ризикує втратити четверте місце. Шанс наздогнати і перегнати команду Рамоса має Таврія, правда, сімферопольцям належить зіграти проти двох донецьких команд - Шахтаря і Металурга. У нижній частині турнірної таблиці відразу у трьох команд по 20 очок - Оболоні, Олександрії та Карпат. Якщо перші дві свої матчі в 28-му турі вже зіграли, то львів'яни завтра зустрінуться з Арсеналом.

Українська Прем'єр-ліга. 28-й тур

Дніпро - Оболонь - 2:2

Голи: Коноплянка (67, 79, пен) - Баранець (55), Гурський (90 +3)

Попередження: Зозуля (51) - Лупашко (54), Сапай (78)

Вилучений: Матеус (15)

Арбітр: Костянтин Труханов

Дніпро: Лаштувка - Мазух, Інкум (Каверін, 65), Денисов (Зозуля, 46), Мандзюк, Кравченко, Ротань, Джуліано, Калинич (Боатенг, 81), Коноплянка, Матеус

Тренер: Хуанде Рамос

Оболонь: Махновський (Березовський, 15) - А.Конюшенко, Гурський, Шендрик, Сапай, Б. Баранець, Корнєв (Шевчук, 85), Лупашко, Сибіряков, Панас (Месхі, 46), Тимченко

Тренер: Сергій Конюшенко

15-я хвилина. Дніпро залишається в меншості. Матеус отримав пряму червону картку за грубий фол проти воротаря Оболоні. Форвард пішов прямою ногою, тоді як Махновський намагався головою вибити м'яч. Голкіпер з розсіченим чолом був змушений покинути поле. Замість нього вийшов Березовський.

55-я хвилина. Оболонь відкриває рахунок! Сибіряков втік в контратаку, прострілив з правого флангу в центр штрафного, звідки Борис Баранес в підкаті пробиває м'яч над Лаштувкою!

67-я хвилина. Дніпро відігрався. Коноплянка сміливо пішов в штрафну, обіграв захисника і пробив в нижній кут.

79-я хвилина. Зозуля заробив пенальті - Сапа довелося збивати форварда, який прийняв м'яч на куті воротарської. Коноплянка не залишив шансів Березовському, пробивши точно в кут.

88-я хвилина. Сибіряков ледь не врятував Оболонь від поразки, але після його дальнього удару м'яч влучив у поперечину.

90 +3- а хвилина. Оболонь пішла на штурм і таки доба свого! Після подачі кутового Сибирякова Гурський з лінії воротарського головою вразив ворота. Ротань не впорався з опікою центрального захисника Оболоні.

-------------------------------------------------- -----------------------------

Кривбас - Металург - 1:2

Голи: Дімітров (53, пен) - Матіч (73), Петров (81, аг)

Попередження: Бартулович (15), Канкава (35), Петров (63) - Прийма (20)

Арбітр: Андрій Кузьмін

Кривбас: Бойко - Лобжанідзе (Валєєв, 46), Лисицький, Петров, Матіч, Канкава, Бабатунде (Еслінек, 26), Бартулович, Федорчук, Самодін, Баліч

Металург: Бандура - Морозюк, Чечер, Воловик, Шина, Прийма, Лазіч, Соарес, Димитров, Казарян (Нельсон, 56), Іванко (Траоре, 65)

Тренер: Володимир П'ятенко

53-я хвилина. Петров збиває у штрафному Казарянка. Вирок впевнено виконує Димитров, який пробиває точно в правий нижній кут. Бойко хоч і вгадав напрям удару, але не виручив свою команду.

73-я хвилина. Матіч перехопив м'яч на половині поля Металурга, обігрався з Канкава і з лінії штрафного низом пробив під дальню штангу! 1:01!

78-я хвилина. Кривбас залишився в меншості! Баліч втратив м'яч перед своїй штрафній і був змушений валити футболіста Металурга. Жовта картка стала другою для захисника.

81-я хвилина. Біда не ходить одна. Після прострілу з кутового Чечер бив з лінії штрафної. Самодін намагався вибити м'яч подалі від воріт, але влучив у Петрова, від якого м'яч по неймовірній траєкторії залетів у дев'ятку воріт Бойко.

ТЕГИ: ОболоньДнепрУкраинская Премьер-лигаМеталлург ДонецкКривбасс