Луческу: Попросив Селезньов грати по-українськи

22 квітня 2012, 10:01
0
17
Луческу: Ми показали видовишну гру

Наставник Шахтаря Мірча Луческу прокоментував матч 28-го туру Української прем'єр-ліги проти сімферопольської Таврії.

"Видовищна гра, але я в перерві сказав своїм хлопцям, що крім вистави, показаної на поле, ми повинні діяти більш ефективно в завершальній фазі і більше забивати. Почали гру дуже добре. Були флангові передачі і дуже багато ударів. Особливо в цьому плані хотілося б відзначити Фернандіньо. Але потім ми бажали, напевно, просто занести м'яч у ворота.

Були помилки і у Селезньова, який хотів грати, напевно, в бразильському стилі - п'ятами і так далі. Попросив його грати по-українськи! Попередив хлопців, що у футболі зазвичай буває таке, коли не реалізовуєш моменти, і може піти зворотна реакція. Так і вийшло - через дві хвилини ми пропустили гол у відповідь. Це, напевно, був єдиний раз, коли вони потрапили в наш штрафний майданчик.

ВІДЕО: Зламавши опір. Шахтар перемагає Таврію

На щастя, після цього хороший удар вийшов у Ракицького. Ми забили, знову знайшли свою гру і стали диктувати умови супернику. Зрозуміло, що хотілося більше забити, тому я і нагнітав обстановку біля поля. Тому що хотілося б покінчити з темою, яка мусується в київській пресі, що у нас всі ігри якісь договірні. Може бути, після того як вони сьогодні побачили, що я привітав Семена Альтмана, подарував йому квіти, скажуть, що і це була договірна гра ", - цитує Луческу офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що в суботу, 21 квітня, відбувся центральний матч 28-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар не без проблем, але дуже впевнено обіграв сімферопольську Таврію - 3:1.