УПЛ: Арсенал вириває перемогу над Карпатами

22 квітня 2012, 16:24
0
11
Арсенал грає з Карпатами

Сьогодні, 22 квітня, відбувся матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Арсенал переграв Карпати.

Арсенал (Київ) - Карпати (Львів) - 3:2

Гол: Шацьких (54, 57-пенальті); Кобахідзе (83) - Авелар (9); Гладкий (52)

Попередження:
Леандро (7), Погорілий (90) - Авелар (56)

Вилучення: Авелар (90)

Київ. Динамо ім.В.В.Лобановского. Початок матчу: 15:30

Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

Арсенал: Погорілий, Польовий, Симоненко, Матуку, Леандро, Флореску, Богданов, Кобахідзе (Міколюнас, 88), Шацьких, Гоменюк (Адійя, 56), Ковпак (Мазілу, 55)

Карпати: Богатінов, Федецький, Мілошевіч, Балажіц, Авелар, Даушвілі, Ткачук, Худоб'як (Зеньов, 78), Ксьонз (Голодюк, 65), Кополовець, Гладкий (Міхальов, 86)

Хронологія матчу:

3-а хвилина. Гладкий намагався виконати навіс з правого флангу, але перша в матчі спроба не увінчалася успіхом.

9-а хвилина. ГОЛ 0:1 ДУЖЕ ГАРНИЙ гол забиває ЗАХИСНИК ГОСТЕЙ! Дуже жарко було біля воріт господарів, голкіпер двічі виручив свою команду після пострілів Гладкого, але Авелар з третьої спроби метрів з 33 забив м'яч у ліву дев'ятку!

12-а хвилина. Шацьких непогано розібрався в центрі поля і, вийшовши на ударну позицію, пробив по воротах. М'яч пройшов над поперечиною.

18-а хвилина. Гоменюк отримав м'яч поблизу штрафного майданчика суперника і, обігравши захисника, пробив прямо у воротаря.

20-а хвилина. Худоб'як здалеку вистрілив по воротах. Ударом на удачу це можна назвати. Ніякої небезпеки він в собі не приховував.

26-а хвилина. Ткачук робив хороший проникаючий пас у штрафну господарів, куди готові були увірватися відразу 2 його партнера, але Матуку грає добре, в шпагаті дотягуючись до м'яча.

32-а хвилина. Авелар намагався вивести Даушвілі на рандеву з голкіперів, віддаючи хорошу проникаючу передачу, але виконав її занадто сильно.

35-а хвилина. Гладкий забрався в офсайд, поспішивши вискочити з-за спини захисників.

36-а хвилина. Шацьких заробив ще один штрафний і цього разу зміг виконати прицільну подачу на голову Богданова, який пробив мимо воріт.

44-а хвилина. Шацьких пробив з правого кута штрафного у ближній кут. Голкіпер переводить м'яч на кутовий.

45-а хвилина. Небезпечна подача з кутового завершилася ударом головою у виконанні Гоменюка, але знову на місці Богатінов!

47-а хвилина. Гладкий уже не перший раз в матчі забирається в офсайд.

49-а хвилина. Богатінов рятує свою команду після пострілу Шацьких. Дуже небезпечний удар дозволили нанести футболістові господарів.

52-а хвилина. ГОЛ 0:2 Господарі втратили м'яч на чужій половині поля, який перехопив Олександр Гладкий і закинув м'яч за комір голкіперу "Арсеналу", який вийшов з воріт і не встиг у них повернутися.

54-а хвилина. ГОЛ 1:2 Господарі заробили право на небезпечний штрафний в 20 метрах від воріт і Максим Шацьких пробив в точно в дев'ятку!

56-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА ГОСТЕЙ! Вийшовши на заміну Адійя був збитий у штрафному майданчику.

57-а хвилина. ГОЛ 2:2 Шацьких спокійно реалізує пенальті, зрівнюючи рахунок і оформляючи дубль!

61-а хвилина. Шацьких відкотив м'яч під удар Богданову, який пробив у лівий кут, але голкіпер гостей виручив свою команду!

71-а хвилина. Розіграш стандарту привів до того, що партнери вивели Мазілу на ударну позицію, який пробивав у дальній кут, але не влучив у ворота.

77-а хвилина. Богданов завдав удар у дальній кут з лінії штрафної, але голкіпер гостей на висоті!

82-а хвилина. І знову Богатінов! Небезпечний удар Флореску під поперечину відбиває страж воріт "Карпат"!

83-а хвилина. Кобахідзе домігся свого! Польовий підключився до атаки і виконав простріл у штрафну, де Кобахідзе вчасно підставив ногу і перевів м'яч у сітку воріт!

90-а хвилина. Ткачук ледь не зрівняв рахунок у матчі після навісу Зеньова! Головою пробив Андрій, але не влучив у ворота.

90 +2 хвилина. Адійя міг поставити крапку в нашому матчі! Але не зміг він потрапити в ближній кут після класного пасу Польового.

90 +3 хвилина. Погорілий отримує жовту за затримку часу.

90 +4 хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Авелар отримує другу жовту за неспортивну поведінку і покидає поле на дві хвилини раніше за своїх партнерів.