Серія А: Ювентус розгромив Рому, Мілан не зміг переграти Болонью

0
12
Артуро Відаль поклав початок розгрому Роми

Сьогодні, 22 квітня, відбулися матчі туру італійської Серії А.

Турнірне становище: 1. Ювентус – 71, 2. Мілан – 68, 3. Лаціо – 55, 4. Удінезе – 52, 5. Наполі – 51, 6. Рома – 50, 7. Інтер – 49

Ювентус – Рома – 4:0

Гол: Відаль (4, 8); Пірло (28); Маркізіо (52)

на 28-й хвилині Пірло не реалізував пенальті (воротар)

Вилучення: Стекеленбург (26)

Ювентус: Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К’єлліні, Відаль (Дзаккеріні, 67), Маркізіо, Ліхтштайнер, Пірло, де Чельє, Куальярелла (Дель П’єро, 63), Вучинич (Бор’єлло, 58)

Рома: Стекеленбург, Розі, Де Россі, К’єр, Хосе Анхель, Гаго, Перротта, Маркін, П’янич (Ламела, 62), Освальдо (Кркич, 56), Боріні (Курчі, 27)

4-та хвилина. ГОЛ 1:0 Швидко відкрили рахунок господарі! Де Чельє з лівого краю штрафного майданчика покотив м’яч низом на Відаля, і чилієць, перебуваючи без опіки, точним ударом спрямував м’яча у сітку воріт "Роми"!

8-ма хвилина. ГОЛ 2:0 Знову Відаль. Результативна контратака вдалася "Ювентусу", Мірко Вучинич покотив м’яч на хід Відаля, який із зони правого інсайда пробив і оформив "дубль"!

26-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Пішла передача на хід Маркізіо, який зачепився за Стекеленбурга і впав! Та ще й ВИДАЛЕННЯ воротаря!

28-ма хвилина. ГОЛ 3:0 Курчі парирував удар Пірло з 11-тиметрової позначки, але першим на підборі був сам Пірло, який з другої спроби запалив на табло розгромний рахунок!

52-га хвилина. ГОЛ 4:0 Повна капітуляція римського колективу! Де Чельє покотив м’яч з флангу на Вучинича, той п’ятою зіграв на Маркізіо, і Клаудіо щільним дальнім ударом послав м’яч у ворота Курчі!

Мілан - Болонья - 1:1

Гол: Ібрагімович (90) - Рамірес (26)

Вилучення
: Бонера (82)

Мілан: Абб'яті, Абате, Неста, Бонера, Антоніні (Емануелсон, 69), ван Боммель (Аквілані, 73), Ночеріно, Мунтарі, Зеєдорф (Кассано, 56), Ібрагімович, Робіньо

Болонья: Альярді, Раджі, Портанова, Черубіна, Гаріч, Перес, Мудінгайі, Морлея, Рамірес (Коне, 88), Діаманті (Таідер, 65), Ді Вайо (Аквафреска, 74)

Лаціо - Лечче - 1:1

Гол: Матузалем (82) - Божинов (90)

Лаціо
: Маркетті, Скалон, Діакіте, Бьява, Гаррідо, К. Ледесма, Матузалем (Діас, 83), А. Гонсалес, Ернанес (Альфаро, 46; Цана, 76), Кандрева, Роккі

Лечче: Бенассі, Оддо, Еспозіто, Томовіч, Дельвеккіо, Бертолаччі (Божинов, 87), Куадрадо, Джакомацці, Брів, Ді Мікеле, Мюріель (Корво, 73)

82-я хвилина. ГОЛ 1:0 З правого флангу пішла подача на дальній кут воротарського майданчика, там опинився Матузалем, який пробив у ближній кут, Бенассі не врятував

Дженоа - Сієна - 0:4 (перерваний)

Ульрас закидали стадіон фаєрами і зажадали гравців Дженоа зняти футболки через те, що вони не гідні носити їх.

Гол: Бріенца (17), Дестро (19); Бріенца (37); Джорджі (49)

Дженоа: Фрей, Место, Гранквіст, Бово, Альхассан (Хоркера, 30), Бьондіні, Куцький, М. Россі, Скуллі (Каладзе, 53), Джилардіно, Паласіо

Сієна: Бркіч, Россеттіні, Вітіелло, Терци, Дель Гроссо, Гацці, Джорджі, Гроссо, Вергассола, Брієнца, Дестро

Чезена - Палермо - 2:2

Гол: Сантана (26), Ренелла (29) - Бертола (20); Сильвестра (45)