Як забити тричі і не виграти: Металіст зіграв внічию з Чорноморцем

22 квітня 2012, 17:56
0
11
Чорноморець грає з металістом

Сьогодні, 22 квітня, відбувся матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Чорноморець приймав Металіст.

Чорноморець (Одеса) - Металіст (Харків) - 3:3

Гол: Бобко (5, 67), Балашов (74-пенальті) - Шав'єр (26); Крістальдо (27), Едмар (80)

Попередження
: Бакай (24), Терросо (90) - Вільягра (33), Едмар (42), Торсільєрі (59)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 17:00

Арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)

Чорноморець: Безотосний, Фонтанелла, Бергер, Зубейко (Ковальчук, 90), Кутас, Бобко, Сетте, Леонардо, Бакай (Терросо, 85), Балашов, Бурдужан

Металіст: Горяїнов, Вільягра (Обрадович, 46), Папа Гуйє, Торсільєрі, Пшеничних, Едмар, Валяєв (Воробей, 76), Шав'єр, Соса, Тайсон, Крістальдо (Марлос, 46)

Хронологія матчу:

4-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Соса віддавав на Тайсона, але в останній момент захисник зміг виправити небезпеку біля своїх воріт.

5-а хвилина. Гооол 1:0 Бобко після скидки партнера пробиває у верхній кут.

12-а хвилина. Поперечина! Хав'єр скинув м'яч під удар Крістальдо. Джонатан пробив потужно, але м'яч потрапив у поперечину.

26-а хвилина. ГОЛ 1:1 Шав'єр зрівнює рахунок. Торсільєрі бив, воротар потягнув, ну а бразилець був найспритнішим на м'ячі.

27-а хвилина. ГОЛ 1:2 Крістальдо швидко виводить Металіст вперед. Соса класно навісив у центр штрафного, Крістальдо випереджає і захисників, і воротаря!

30-а хвилина. Бурджуан у нас опинився в положенні поза грою

32-а хвилина. Горяїнов відбив відмінний удар Бурджуана з 30-ти метрів на кутовий.

33-а хвилина. Вільягра отримав "гірчичник" за фол в центральній зоні поля.

44-а хвилина. Горяїнов знову дуже вдало зняв м'яч з голови суперника.

50-а хвилина. Хав'єр не дотягнувся до м'яча після передачі у виконанні Валяєва.

58-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Горяїнов виправляється після помилки Тайсона. Послідував по його воротах прицільний удар, але голкіпер "Металіста" на рівні.

59-а хвилина. За грубу гру Торсільєрі отримує "гірчичник".

63-а хвилина. Довго готувалися виконувати стандарт футболісти харківської команди. В результаті, Хав'єр красиво пробив у дев'ятку. Безотосний витягнувся в струнку і зумів перевести м'яч на кутовий.

67-а хвилина. ГОЛ 2:2 Іван Бобко просто чудовий. Отримав він м'яч біля самої штрафної і відзначився просто дивовижним ударом у дев'ятку. Без шансів для голкіпера "Металіста".

73-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Ось так! Буруджан отримав по ногах від Пшеничних, суддя тут же показав на "точку".

74-а хвилина. ГОЛ 3:2 Віталій Балашов відправив м'яч точно у верхній кут воріт "Металіста". Горяїнов зовсім трохи не зумів дістатися до м'яча.

80-а хвилина. ГОЛ 3:3 Тайсон зробив відмінну навісну передачу на Едмара, який точним ударом головою зумів зрівняти рахунок у матчі.

82-а хвилина. Міг статися і ще один гол, проте Горяїнов перешкодив Бурдужану реалізувати вихід один на один!

87-а хвилина. Горяїнов зараз невпевнено відбив удар Балашова точно на Леандро. Пощастило гостям, що захисник "Чорноморця" пробив мимо воріт.

89-а хвилина. Соса відзначився непоганим ударом метрів з тридцяти, м'яч пролітає поруч зі штангою!

90-а хвилина. Терросо отримав жовту картку.