Як створити собі проблеми: Динамо насилу перемагає Волинь

22 квітня 2012, 18:30
0
19
Волинь грає з Динамо

Сьогодні, 22 квітня, відбувся матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Волинь приймала Динамо. Гості не реалізували пенальті, забили в контратаці стараннями Андрія Шевченка і дали господарям кілька хороших можливостей для голу.

Волинь (Луцьк) - Динамо (Київ) - 0:1

Гол: Шевченко (45 +2)

на 21-й хвилині Алієв не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Лопес (51), Ізворану (66) - Нінкович (23), Алмейда (41), Ярмоленко (45)

Луцьк. Аванград. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь)

Волинь: Шеліхов, Сімінін, Шиков, Насонов (Герасим'юк, 61), Леандро, Шарпар (Шумахер, 73), Ізворану, Приндета, Лопес (Павлов, 80), Савич, Майкон

Динамо: Шовковський (Коваль, 46), Данило Сілва, Бетао, Алмейда, Попов, Вукоєвич, Нінкович, Алієв (Калитвинцев, 85), Шевченко, Ярмоленко, Ідейє (Корреа, 53)

Хронологія матчу:

2-а хвилина. Відразу ж перший удар по воротам в цьому матчі, Ярмоленко невдало пробив з 25-ти метрів.

3-а хвилина. Вукоєвич з-за меж штрафного вирішив атакувати ворота і потрапив в ногу найближчого захисника.

6-а хвилина. Закидання м'яча на ривок Шевченко виконаний занадто сильно, воротар у грі.

11-а хвилина. Ярмоленко пробивав з-за меж штрафної площі, від захисника "Волині" м'яч полетів далі - в руки воротаря.

14-а хвилина. Шевченко знову віддавав м'яч Ярмоленко, зараз міг бути вихід один на один з Шеліховим, але той був спритнішим!

16-а хвилина. Шевченко з Ідейє в пас пройшли всю оборону суперника, і лише в штрафниій біля Брауна вибитий м'яч на кутовий.

20-а хвилина. Шевченко з Ярмоленком зіткнулися один з одним, але атаку продовжили, після прострілу м'яч потрапив у руку захисника - ПЕНАЛЬТІ!

21-а хвилина. Не забиває! Алієв сильно пробив в лівий кут воріт, Шеліхов в кидку перевів м'яч на кутовий!

23-а хвилина. "Волинь" перейшла в контратаку після розіграшу стандарту гостями. І Нінковичу жовта картка за фол.

25-а хвилина. Алієв заробив і подав штрафний удар з правого флангу, Ідейє завадили пробити.

26-а хвилина. Попов відштовхнув за бічну Майкона, після чого футболісти посварилися і отримали усне попередження.

29-а хвилина. Ярмоленко проникаючим пасом виводив Ідейє один на один з воротарем, а лайнсмен зафіксував поза грою.

30-а хвилина. Ідейє в оточенні двох суперників обробив м'яч і пробив з 25-ти метрів другим дотиком - надто неточно.

37-а хвилина. Довжелезний пас в лінію атаки волинського клубу, де Майкон знаходився в положенні поза грою.

39-а хвилина. Знову атака "Волині", Савич пройшов Алмейду і з лівого кута воротарського прострілив у нікуди замість удару!

41-а хвилина. Подача Алієва зі штрафного, Шеліхов дотягнувся до м'яча кулаками і впав у зіткненні, напад на воротаря. Алмейда отримав жовту.

45-а хвилина. Попередження Ярмоленку за грубість проти Майкона недалеко від штрафного киян.

45 +1 хвилина. Суперсейв Шовковського, парирував постріл головою Майкона в ліву дев'ятку з рикошетом від поперечини!

45 +2 хвилина. ГООООЛ 0:1 Гості провели кинджальний випад по лівому краю поля, після прострілу Ярмоленко Шевченко технічно переправив м'яч у сітку, так як кіпер в кидку ледь торкнувся м'яча!

Перерва

47-а хвилина. Сімінін відмінно стрельнув з 47-ми метрів по воротах киян, і м'яч пролетів поруч із правою хрестовиною.

51-а хвилина. Перша жовта картка для футболістів "Волині", Лопесу вона показана за грубу гру.

63-а хвилина. Савич невдало підставив голову під подачу з правого флангу з невеликим рикошетом, це не удар.

66-а хвилина. Ізворану в гонитві за Вукоєвичем ззаду зрубав суперника і отримав жовту картку.

67-а хвилина. Далекий удар Алієва прийшовся в Вукоєвича, який другим дотиком намагався добити м'яч, але з офсайду!

74-а хвилина. Майкон прийняв м'яч на груди за 15 метрів від воріт і зміг-таки пробити, при цьому м'яч потрапив в Алмейду.

77-а хвилина. Корреа продемонстрував удар з 27-ми метрів впритул до ближньої штанги.

82-а хвилина. Сімінін вистрілив з лінії штрафного, і тільки ближня штанга воріт "Динамо" вберегла гостей від гола!

85-а хвилина. Шумахер, Павлов і Майкон рвали оборону суперника, а Сімінін з семи метрів пробив над воротами!

86-а хвилина. Коваль вчасно вийшов з воріт і в кидку накрив м'яч у лінії штрафної площі. Шумахер запізнився.

88-а хвилина. Калитвинцев наважився на удар з 30-ти метрів, і м'яч полетів пристойно вище воріт "Волині".

90 +2 хвилина. Ізворану вибив м'яч з рук Коваля і порушив правила при цьому.