Нінкович: З такою грою, як у другому таймі, буде складно перемагати в наступних поєдинках

23 квітня 2012, 06:21
0
7
Нінкович: Головне, що зрівнялися з Шахтарем

Півзахисник Динамо Мілош Нінкович прокоментував перемогу киян у Луцьку над Волинню.

"Ми завоювали три очки і знову зрівнялися з Шахтарем. Це головне, що відбулося сьогодні. Сама гра з Волинню була не дуже видовищною, зате дуже напруженою.

Мені складно дати відповідь, чому Динамо у другому таймі так мало атакувало. Нам потрібно дуже добре проаналізувати матч з Волинню, зробити висновки. З такою грою, як у другому таймі, буде складно перемагати в наступних поєдинках.

ВІДЕО: Динамо вимучило перемогу з Волинню

Ми очікували від Волині такої гри. Команда добре фізично готова, вміє контратакувати. У недавньому матчі з Шахтарем вони діяли подібним чином, тому нас це не здивувало. Потрібно турбуватися за свою гру, шукати і знаходити шляхи для її поліпшення. До наступного матчу у нас більш як тиждень, цим і будемо займатися", - цитує Нінковича офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, в неділю, 22 квітня, Динамо мінімально - 0:1 - переграло Волинь у матчі 28-го туру Чемпіонату України.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net