Таврія і Металург не визначили переможця у перенесеному матчі

24 квітня 2012, 17:19
0
11
Металург і Таврія залишилися при своїх

У вівторок, 24 квітня, було зіграно перенесений матч 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому Таврія розійшлася миром з Металургом.

Українська Прем'єр-ліга. 21-ший тур

Таврія - Металург Донецьк - 1:1

Голи: Назаренко (56) - Траоре (27)

Попередження: Буссаїді (36); Калініченко (58) - Міщенко (29); Маріо Сержіо (55); Бандура (75); Голайдо (85)

Початок матчу: 16:30. Арбітр: Євген Арановський

Таврія: Дамір - Адель, Єзерський, Буссаїді, Кубик, Гомес, Назаренко, Калініченко, Любичич (Платон, 54), Аді (Фещук, 61), Шиндер

Тренер: Семен Альтман

Металург: Бандура - Маріо Сержіо, Чечер, Барановський, Голайдо, Прийма, Лазич (Мкртчян, 74), Нельсон, Данило (Воловик, 46), Міщенко (Казарян, 50), Траоре

Тренер: Володимир П'ятенко

Хронологія матчу

3-тя хвилина. Нагадаємо, що поєдинок був перенесений через незадовільний стан поля сімферопольського стадіону Локомотив. Спочатку розглядалося питання про технічне враження Таврії, але все-таки було прийняте рішення перенести гру.

5-та хвилина. Маріо Сержіо подавав штрафний з лівого флангу, оборона Таврії відбилася, але Міщенко спробував пробити з лінії штрафного - повз ворота.

6-та хвилина. Аделе зупинив прохід Траоре у штрафну господарів. Кутовий металурги вирішили розіграти і втратили м'яч через офсайд.

8-ма хвилина. Буссаїді пройшов по флангу, але виконати точний навіс тунісець не зумів.

10-та хвилина. Калініченко виконував на техніку удар з лінії штрафної, але м'яч розминувся зі штангою!

13-та хвилина. Калініченко подавав штрафний з правого флангу - Чечер виграє повітря.

15-та хвилина. Незважаючи на те, що гра має статус "шестиочкової", Володимир П'ятенко дав відпочити ряду основних футболістів. У суботу Металург має грати у півфіналі Кубка України проти Карпат.

17-та хвилина. Назаренко бив низом з дальньої дистанції - Бандура спокійно спіймав м'яча.

23-тя хвилина. Буссаїді прострілив з правого флангу - Аді з метра не зумів переправити м'яча у ворота! Правда, арбітр фіксує офсайд у форварда.

21-ша хвилина. Шиндер прийняв м'яча на лінії штрафного після пасу Назаренка, і пробив з-під захисника - поруч зі штангою.

27-ма хвилина. ГОООООЛ! Металург вкинув аут, Лазич прийняв м'яч у штрафному Таврії, обіграв Гомеса і накинув м'яч на лінію воротарської за спину Аделейе - Траоре зльоту вколотив м'яч у сітку! 0:1!

29-та хвилина. Міщенко не за правилами зупинив атаку Таврії, за що отримав жовту картку.

30-та хвилина. ДАМІР переводить м'яча на кутовий після дальнього удару Лазича під поперечину! Ефектний момент! Корнер ні до чого небезпечного не призвів.

33-тя хвилина. Таврія намагається сходу відігратися, але Металург досить впевнено захищається.

34-та хвилина. Калініченко завдавав удару з кута штрафного - вище воріт.

36-та хвилина. Буссаїді за відмашку від Голайдо заробив гірчичник.

40-ва хвилина. Кубик після кутового бив з-за штрафної - знову неточно. Збився приціл у футболістів Таврії у сьогоднішньому матчі.

41-ша хвилина. Лазич зробив ривок з центру поля, обіграв двох захисників, але удар з лінії штрафної вийшов не сильним і прямо у воротаря.

45-та хвилина. НЕЛЬСОН після рикошету вийшов на побачення з Даміром, але пробив нехитро, і воротар врятував свою команду!

47-ма хвилина. Міщенко отримав травму, через що у грі виникла пауза.

50-та хвилина. Казарян вийшов на поле. Міщенко не зумів продовжити гру.

51-ша хвилина. Калініченко після подачі з флангу бив головою - значно вище.

52-га хвилина. ШТАНГА! Кубик завдавав удару, як любить говорити Леоненко, з точки в точку з кута штрафної у дальній кут воріт, але за Даміра зіграла стійка! Шиндер міг добивати, але був уже в офсайді.

54-та хвилина. Платон змінив Любичича.

55-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Маріо Сержіо зачепив Кубика, що вривався у штрафну. Чи було це у штрафній - не факт. Але арбітр прийняв те рішення, яке прийняв.

56-та хвилина. ГООООЛ! Назаренко б'є у правий верхній кут! Бандура нічим допомогти своїй команді не зміг.

59-та хвилина. Кубик прострілював з флангу, але Шиндер не дотягнувся до м'яча!

61-ша хвилина. Друга заміна у складі Таврії: Фещук замість Аді.

65-та хвилина. Назаренко після розіграшу штрафного запустив м'яча на трибуни, пробиваючи метрів з 20-ти!

66-та хвилина. Шиндер б'є метрів із 12-ти зльоту - точно в руки Бандурі!

70-та хвилина. Таврія затиснула Металург біля його штрафного. Оборона донецької команди поки що тримається, але чи вистачить у неї сил до кінця матчу.

72-га хвилина. Фещук прийняв м'яча перед штрафним і, не зустрічаючи опору, пробив по воротах - неточно.

73-тя хвилина. Казарян прийняв м'яча на куті штрафного Металурга, прибрав Кубика і пробив у стилі Анрі - обвідним ударом у дальній нижній - зовсім поруч зі штангою.

75-та хвилина. Мкртчян замінив Лазича. А Бандура заробив гірчичник за те, що відкинув м'яча на кілька метрів уперед під час введення штрафного.

76-та хвилина. Бандура помилився на виході під час подачі кутового - Адель пробив головою, але не влучив!

80-та хвилина. Дуже багато браку у діях футболістів обох команд, через що небезпечних моментів не так уже й багато.

85-та хвилина. Голайдо відзначився жовтою карткою. Бандура впевнено перехопив подачу Калініченка зі штрафного.

88-ма хвилина. Фещук зумів пробити головою після подачі кутового - у руки Бандурі.

Весь компенсований час (а це шість хвилин) Таврія провела на половині поля Металурга, але завдати точного удару кримчани так і не зуміли. У підсумку нічия - 1:1.

Таким чином Таврія залишається на шостому місці, маючи у своєму активі 44 очки. Металург іде слідом із 42 балами.