Ліга Європи: Атлетико і в другому матчі перемагає Валенсію

26 квітня 2012, 23:08
0
11
Валенсія й Атлетико змагаються за фінал

Сьогодні, 26 квітня, відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги Європи, в якому Валенсія програла Атлетико.

Ліга Європи. Півфінал. Матч-відповідь.

Валенсія – Атлетико (Мадрид) – 0:1 (перший матч – 2:4)

Гол: Адріан (61)

Попередження: Альба (80), Сольдадо (80) – Куртуа (37)

Вилучення: Т’яго (79)

Валенсія. Месталья. Початок матчу: 22.05

Арбітр: Дамір Скорина (Словенія)

Валенсія: Дієго Алвеш, Баррахан, Рамі, Рікарду Кошта, Хорді Альба, Альбельда, Парехо (Тіно Коста, 69), Фегулі, Жонас (Адуріц, 57), Каналес (Матьє, 60), Сольдадо

Атлетико: Куртуа, Хуанфран, Годін, Міранда, Філіпе Луїс, Суарес (Габі, 46), Тіаго, Арда Туран (Сальвіо, 75), Дієго (Коке, 84), Адріан, Фалькао

Хронологія матчу:

1-ша хвилина. Матч розпочався! З центру поля розіграли футболісти Валенсії.

6-та хвилина. Перша непогана подача була спрямована в штрафний Атлетико! Після подачі Каналеса, м’яч від голови когось із гравців полетів на дальню штангу на голову Сольдадо, але високо вистрибнувши, Куртуа зняв м’яч з голови форварда.

9-та хвилина. Підхоплюються трибуни! З телевізійної картинки було чітко видно, що Філіпе Луїс в боротьбі з іспанцем відмахнувся від нього, влучивши рукою в обличчя. Арбітр цей момент проігнорував.

11-та хвилина. Відповідь Атлетико! Це Дієго несподівано увійшов у штрафний з правого краю й акуратно подав у центр на Фалькао, але м’яч полетів занадто високо і перелетів його, хоча Фалькао і стрибав.

13-та хвилина. Знову спірне рішення, вірніше "невирішення" арбітра! Каналес падає в чужому штрафному явно не з власної ініціативи, але арбітр мовчить!

21-ша хвилина. Небезпечно! Каналес несподівано отримав м’яч у межах штрафного на правому фланзі і в дотик робив простріл в центр, але захисники заблокували цей простріл! Кутовий для господарів.

22-га хвилина. Куртуа! Красень! Врятував після двох ідеальних ударів від Фегулі і Жонаса по черзі! Перший бив з лінії штрафного, а другий з кута воротарського! Забійна позиція, потрібно було забивати!

23-тя хвилина. Ще один момент! Фегулі обігрався в стінку з Сольдадо і потужно пробив з-за меж штрафного! М’яч дивом розминувся з воротами!

26-та хвилина. Сольдадо як блискавка пролетів правим флангом, але прострілив в центр неточно! Благо, там виявився Парехо, але йому не дав прийняти м’яч його ж партнер Каналес! Загалом, у підсумку момент було втрачено.

33-тя хвилина. Сольдадо класно пробив після подачі з флангу, але м’яч дивом розминувся зі штангою воріт! Ех, як же близькі до забитого м’яча футболісти Валенсії!

37-ма хвилина. Голкіпер "Атлетико" Куртуа отримує гірчичник за затримку часу. Зарано.

40-ва хвилина. Каналес! З лівого краю увійшов до штрафного і з гострого кута пробив по воротах, але Куртуа знову на висоті!

41-ша хвилина. Контратака Атлетико мало не завершилася взяттям воріт! Адріан розганяв атаку правим флангом і акуратно прострілював у центр на набігання Фалькао, але форварда випередив Дієго Алвеш!

42-га хвилина. Знову міг забивати Адріан! На цей раз він вже прокинув м’яч повз голкіпера суперника, але не зумів добити його у ворота – завадив захисник! Відмінно контратакують "матрацники"!

Перерва

46-та хвилина. Стартував другий тайм.

52-га хвилина. Чергова стандартна атака Валенсії закінчується нічим. Жонас непогано прострілив у центр, але Сольдадо не зумів зіграти на випередження і переправити м’яч у ворота.

54-та хвилина. Хорді Альба знову напружує захисників Атлетико! Зараз сам пішов на двох суперників, вирішив увійти до штрафного, але цього разу лише кутовий удар.

61-ша хвилина. ГООЛ 0:1 Парехо втратив м’яч у центрі поля, Дієго вирішив скористатися помилкою суперника, він ідеально точно віддав на кут воротарського на Адріана, який красивим ударом у дальню дев’ятку вразив ворота Дієго Алвеша!

64-та хвилина. Момент біля воріт Валенсії! Арда Туран прорвався правим флангом, вирішив не віддавати на Фалькао в центр, а сам пройшов до штрафної і сильно пробив – Дієго Алвеш перевів м’яча на кутовий.

65-та хвилина. Фалькао отримав м’яч у штрафному і в падінні пробивав по воротах з близької відстані, але Дієго Алвеш урятував свої ворота! Якось безвідповідально поставився до цього моменту Радамель.

71-ша хвилина. Коста прибрав суперника на замаху і сильно пробив у дальній кут з-за меж штрафного, але м’яч полетів на трибуни.

76-та хвилина. Кутовий з лівого краю подав Тіно Коста. Після невеликої метушні м’яч ледь не опинився в ногах у Рамі, який на самоті стояв на лінії воротарського! Знову невдача наздоганяє Валенсію!

77-ма хвилина. Суперечки на полі! Показують футболісти господарів, що їхній суперник грав рукою у власному штрафному! А насправді-то грав рукою Тіно Коста ... Поки нічого не зрозуміло, всі штовхають один одного, бідний суддя!

78-ма хвилина. Симеона вийшов на поле і веде своїх хлопців! Вони не можуть заспокоїться, Т’ягу взагалі рветься битися до всіх підряд!

79-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Тьягу, капітан (!) Позбавляє себе фіналу Ліги Європи! Пряма червона!

80-та хвилина. Сольдадо і Альба отримують жовті картки з іншого боку.

85-та хвилина. Момент! Тіно Коста класно пробиває з-за меж штрафного – Куртуа рятує свої ворота!

89-та хвилина. Сольдадо заліз у "поза грою" після передачі з глибини поля.

Фінальний свисток! Атлетико і в другому матчі сильніший за Валенсію.