Атлетик проривається до фіналу Ліги Європи

26 квітня 2012, 23:12
0
8
Атлетик приймає' Спортинг

Сьогодні, 26 квітня, відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги Європи, в якому Атлетик на своєму полі в матчі зі Спортингом зміг домогтися потрібного результату і забезпечив собі вихід у фінал.

Ліга Європи. Півфінал. Матч-відповідь.

Атлетик (Більбао) – Спортинг (Лісабон) – 3:1 (перший матч – 1:2)

Гол: Сусаета (17), Ібай Гомес (45), Льоренте (88) – ван Волфсвінкель (44)

Попередження: Амореб’єта (54), Гомес (76) – ван Волфсвінкель (10), Каррісу (59)

Більбао. Сан Мамес. Початок матчу: 22.05

Арбітр: Мартін Аткісон (Англія)

Атлетик: Іраїсос, Ауртенече, Амореб’єта, Іраола, Ітурраспе, Еррера, Мартінес, Сусаета, Муньяїн (Буїза, 90), Льоренте, Гомес (Токер, 90)

Спортинг: Патрісіу, Полга, Перейра, Інсуа, Шандала, Схарс, Капель, Фернандес (Каррісу, 46), Перейрінья (Хеффрен, 63), Мартінш (Каррільо, 84), Волфсвінкель

Хронологія матчу:

1-ша хвилина. Лунає стартовий свисток головного арбітра зустрічі Мартіна Аткінсона, поїхали!

3-тя хвилина. Перший кутовий заробили господарі зусиллями Муньяїна, після подачі в центр штрафного першими на м’ячі виявляються гравці "Спортинга".

6-та хвилина. Інсуса намагався продертися через лівий край атаки, але там впевнено Іраїола грає, м’яч відібраний.

8-ма хвилина. Матіас Фернандес метрів з 40 вирішив прямим ударом перевірити Іраїсоса, вийшло дуже неточно.

9-та хвилина. Льоренте! Небезпечно було, приймав м’яч на лінії штрафного спиною до воріт, грамотно попрацював корпусом і з розвороту пробивав, але захисники змогли заблокувати, і до Патрісіу м’яч не дійшов.

10-та хвилина. Ван Волфсвінкель намагаючись зіграти в штрафному на випередження, грубо в’їхав по ногах Амореб’єте, за що отримує картку.

11-та хвилина. Муньяїн!! Класна комбінація, після закиду на лівий кут штрафного, знижка в центр у дотик на Муньяїна, і той бив метрів з шести, але влучив у захисника! Забійна була позиція, треба було забивати

17-та хвилина. ГООООЛ 1:0 Гарно відборовся на фланзі Еррера, підключив на правому фланзі Муньяїна, той навішує у штрафну на Льоеренте, потім класна знижка грудьми під удар Суса, і Маркель ударом зльоту з відскоком від землі вражає праву від себе дев’ятку! Краса!

20-та хвилина. Капель!! По центру вивели його на ударну позицію, але там захисники добре зіграли, не давши як слід пробити.

21-ша хвилина. Перейрінья!! Як не забив зараз! Замикав головою відмінну передачу з лінії воротарського, і пробив вище воріт!

29-та хвилина. Ах, як чудово Перейрінья втік від усіх з правого краю, дістався до штрафного, а ось поперечний навіс на партнера вийшов зовсім неточним, і удар від воріт.

30-та хвилина. Ух, забивають господарі зусиллями Ібай Гомеса, але він був у положенні поза грою в момент знижки головою від партнера.

33-тя хвилина. Після подачі на ближню штангу, де вище за всіх вистрибує Полга і потужно б’є головою – Іраісос встигає зреагувати, на його щастя м’яч просто в нього летів.

39-та хвилина. Ібай Гомес! Зобов’язаний був подвоювати рахунок, відмінний крос з правого флангу, Гомес грає на випередження в центрі штрафного і не влучає у ворота!

41-ша хвилина. Льоренте! Красень Фернандо! Сусаета навішує з правого флангу в центр штрафного, там провал захисту гостей, і Льоренте поклавши корпус зльоту в дотик б’є з відскоком від землі в ліву від себе дев’ятку! Руй Патрісіу робить запаморочливий сейв!

44-та хвилина. ГОЛ 1:1 Ріккі ван Волфсвінкель! Заробили гості кутовий, пішла подача, Іраїсос на виході вибиває м’яч за межі штрафного, але підбір за гостями, м’яч повертається до штрафного, з меж якого голландський форвард з лівої стріляє точно в нижній правий кут! Іраїсос був безсилий!

45-та хвилина. ГОЛ 2:1 Швидко Атлетик забиває ще! Ібай Гомес нарешті домігся свого. Льоренте клоуна зробив з Полги на носовій лінії й вивів сам на сам з Патрісіу Ібай Гомеса, який метрів з 10 спокійно пробив повз голкіпера гостей! Гол у роздягальню!

Перерва

46-та хвилина. Стартував другий тайм.

51-ша хвилина. Ух, миттєва атака господарів, Сусаета отримав можливість для удару з лінії штрафного, Патрісіу з-під поперечини переводить м’яч на кутовий!

52-га хвилина. Льоренте!! Щастя рятує гостей, Фернандо виграє гору після подачі з кута поля, Шандау не зміг Льоренте перешкодити, але ШТАНГА виручає Патрісіу!

54-та хвилина. Амореб’єта отримує жовту за грубий фол на Капелі, буде небезпечний стандарт метрів за 35 від воріт.

55-та хвилина. Інсуа після короткої знижки Схарса лупить прямим ударом і м’яч у штангу влучає! Був там невеликий рикошет!

59-та хвилина. Каррісу навіщось заліпив по ногах Ауртенече в центрі поля, за що отримує попередження від Аткінсона.

64-та хвилина. Посмажать центральні захисники гостей у себе в штрафному, ледь Сусаета і Льоренте не створили ще одного голу.

68-ма хвилина. Іттураспе наважився на удар метрів з 30, Патрісіу не без праці виловив м’яч у нижньому куті.

70-та хвилина. Льоренте після хорошого навісу виграє гору у опікуна та головою метрів з 10 завдає удару точно в руки Патрісіу. А влуч у кут – бути б голу.

75-та хвилина. А от зараз Шандау виручив команду, подача господарям нарешті вдалася, і Шандау в останній момент зняв м’яч з голови Льоренте. Справа була на лінії воротарського майданчика, між іншим.

76-та хвилина. Ібай Гомес вирішив повалятися в чужому штрафному після телепатичної взаємодії з Полгою, за що отримує картку.

83-тя хвилина. Мартінш! Наскільки гарно в центрі поля звільнився від опіки, настільки несвоєчасний пас на партнера віддав, і момент запоров.

88-ма хвилина. ГОЛ 3:1 Льоренте забиває, може бути, вирішальний гол! Ібай Гомес відмінно зіграв на лівому краю штрафного, накрутив опікуна і з лівої сильно прострілив у центр, де Льоренте встигає підставити ногу і транзитом через штангу м’яч потрапляє таки в ворота! Полга проспав Льоренте!

Фінальний свисток. Атлетик приєднується до Атлетико в іспанському фіналі Ліги Європи.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net