2 травня 2012, 17:25
0
9
Волинь піскає Арсенал в Лігу Європи

У середу, 2 травня, в 29-му турі Української Прем'єр-ліги київський Арсенал розгромив луцьку Волинь, що дозволило канонірам забронювати за собою мінімум п'яте місце в турнірній таблиці, що дає право в новому сезоні спробувати свої сили в Лізі Європи.

Українська Прем'єр-ліга. 29-й тур

Арсенал - Волинь - 3:0

Гол: Гоменюк (63), Кобахідзе (67), Аржанов (79)

Попередження: Мазілу (7) - Масло (45), Пищур (80)

Початок матчу: 16:30. Арбітр: Юрій Можаровський

Арсенал: Боровик - Польовий, Симоненко, Одібе, Леандро (Ковпак, 53), Флореску, Богданов, Шацьких (Аржанов, 74), Міколюнас, Кобахідзе, Мазілу (Гоменюк, 46)

Тренер: Леонід Кучук

Волинь: Шеліхов - Сімінін, Масло (Шандрук, 82), Шиков, Романчук, Приндета, Герасим'юк, Скоба, Савич (Павлов, 69), Майкон, Шумахер (Пищур, 75)

Тренер: Анатолій Дем'яненко

Арсенал видобуває заслужену перемогу. У паралельних матчах Таврія поступилася Ворсклі, а Дніпро був сильніший, ніж донецький Металург, а, отже, стали відомі всі представники України в єврокубках: Динамо і Шахтар - в Лізі Чемпіонів, Металіст, Дніпро, Арсенал і донецький Металург (як фіналіст національного Кубка) - в Лізі Європи!

Хронологія матчу

2-а хвилина. Поки команди ведуть боротьбу в центрі поля, відзначимо, що Арсенал продовжує боротьбу за місце в Лізі Європи. В даний час каноніри йдуть на п'ятому місці, відстаючи на одне очко від Дніпра, який, в свою чергу, сьогодні грає на виїзді з донецьким Металургом.

3-я хвилина. Шиков зі штрафного метрів з 28-ми не влучив по воротах. Зовсім не вийшов удар у македонця.

5-а хвилина. Шакціх подавав кутовий, захисники відбилися, потім Макс прострілював з флангу, але вже Шеліхов зловив м'яч.

7 - я хвилина. Мазілу запрацював перший гірчичник за грубий підкат проти Приндета.

9-а хвилина. Контратака Волині: Савич зміщується на фланг і прострілює в штрафну - м'яч потрапляє в руку захиснику, але арбітр показує лише на кутовий. Як прийнято в таких випадки говорити, гра рукою була ненавмисною.

12-я хвилина. Нагадаємо, що Волинь займає 12 місце, набравши 26 очок. Теоретично, лучани навіть можуть опинитися в зоні вильоту, якщо програють два матчі, а їх прямі конкуренти - Оболонь, Александрія, Карпати і Зоря - виграють свої.

16-я хвилина. Флореску віддав пас на Кобахідзе в штрафну Волині, Олександр приймає м'яч і б'є з-під захисника з гострого кута - м'яч потрапляє в сітку із зовнішнього боку! Арсенал намагається грати першим номером, Волинь діє на контратаках.

18-я хвилина. Відзначимо, що в нинішньому сезоні Волинь стала для Арсеналу незручним суперником. У першому колі ще команда Кварцяного здобула мінімальну перемогу на своєму полі, а вже в квітні команда Дем'яненка не пустила канонірів в півфінал Кубка України.

19-я хвилина. Шацьких подав сьомий кутовий - як і у всіх попередніх переможцями верхової боротьби стали захисники Волині.

20-я хвилина. Шацьких під час боротьби з Сімінін розбив брову. Лідеру Арсеналу надають допомогу за межами поля.

23-а хвилина. Міколюнас вирізав м'яч з правого флангу, Мазілу ледь не дотягнувся до подачі! Дуже небезпечно.

25-я хвилина. Каноніри тримають м'яч на половині поля Волині, але от розкрити оборону луцької команди підопічним Кучука поки не вдається.

28-я хвилина. БОГДАНОВ потужно пробив штрафний з дальньої дистанції - м'яч просвистів поруч з дев'яткою!

30-я хвилина. Мазілу! Кобахідзе бив з-за штрафної, але вийшов пас на Йонуц, що стояв на самоті перед воротами (при цьому офсайду не було) - румун прийняв м'яч і пробив з розвороту з відскоком від землі - вийшло вище воріт! Повинен був забивати Мазілу, але промахнувся!

31-я хвилина. Майкон прибрав захисника і пробив з лінії штрафний, але прямо по центру, і Боровик парирував!

35-я хвилина. Ще один удар від Майкона - цього разу м'яч проходить в двох метрах від воріт.

38-я хвилина. Волинь подала два кутових поспіль, але обидва рази безрезультатно.

41-я хвилина. Гості останнім часом відсунули гру від своїх воріт. Арсенал взяв паузу.

43-я хвилина. Відкрито рахунок і в матчі Таврія - Волинь. Постарався Янузі. До речі, якщо полтавці виграють, а Каноніри візьмуть три очки, то стануть недосяжними для кримчан, і зможуть готується в Лізі Європи.

45-я хвилина. Шацьких здорово закинув м'яч на Кобахідзе, грузин ледь не вийшов на побачення з Шеліхова, але Масло встиг зачепити ногу форварда. Жовта картка і небезпечний штрафний!

45 +1- а хвилина. Шацьких пробив штрафний, але прямо по центру, а тому Шеліхова не склало праці піймати м'яч.

45 +2- а хвилина. Знову Шацьких загрожував воротам Волині, але удар каноніра з 12-ти метрів блокував захисник!

Другий тайм починається з заміни у складі Арсеналу: Кучук зняв Мазілу і випустив Гоменюка.

47-я хвилина. МОМЕНТ! Богданов класно перевів м'яч на лівий фланг на Кобахідзе, той у центр на Шацьких, Макс сам бити не став, а відпасував на право на Леандро - бразилець бив фактично з кута воротарського і промахнувся!

51-я хвилина. Кобахідзе небезпечно стріляє з кута воротарського - поруч з дальньою штангою!

53-я хвилина. Друга заміна у складі Арсеналу: замість Леандро вийшов Ковпак.

54-я хвилина. ШАЦЬКИХ вивалився на ворота під гострим кутом - бив під дальню штангу, але не потрапив, а Ковпак не встиг, щоб замкнути простріл вийшов!

55-я хвилина. Гра все більше схожа на кубкове протистояння - тоді, нагадаємо, Арсенал також володів громандним перевагою, але в підсумку нарвався на гольову контратаку і програв.

59-я хвилина. Арсенал цікаво розіграв штрафний - Польовий відпасував в центр, звідки пішов пас на вривається у штрафну Шацьких, але захисник Волині розгадав задум канонірів!

63-а хвилина. ГООООЛ! Арсенал відкриває рахунок! Міколюнас подав з флангу, Гоменюк пробив головою в лінії воротарської, вийшло з відскоком від газону, удар начебто не сильний, але Шеліхов не зумів утримати м'яч в руках! 1:00!

67-я хвилина. ГООООЛ! Ковпак пройшов флангом і від лицьової лінії віддав пас на набіг Кобахідзе - Олександр з десяти метрів пробив Шеліхова!

69-я хвилина. Павлов змінює Савича.

71-я хвилина. Зараз на поле у ​​Волині відразу три таранних форварда, але головна проблема лучан в тому, що до Майкону, Шумахеру і Павлову не доходять м'ячі. Півзахист Арсеналу начисто переграє своїх візаві.

72-я хвилина. Павлов пробив головою після подачі штрафного - у руки Боровику.

73-я хвилина. Шацьких подав кутовий, але Одібе врізався в Шеліхова.

74-я хвилина. Шацьких поступається місцем на полі Аржанова. Кучук по-батьківськи поплескав Макса по плечу.

75-я хвилина. Пищур виходить замість Шумахера.

79-я хвилина. ГОООООЛ! Всі заміни Кучука зіграли! Гоменюк пасом п'ятою відрізав двох захисників, Аржанов сдела крок в сторону і з 12-ти метрів пробив в лівий нижній кут! 3:0!

80-а хвилина. Пищур розбив голову Симоненко. Гравець Волині отримав справедливу жовту картку.

82-я хвилина. Ковпак б'є зльоту з лінії штрафного після подачі з флангу - вище воріт! Остання заміна в матчі: замість Масло вийшов Шандрук.

83-я хвилина. Пищур скинув м'яч на Майкона, бразилець вийшов на побачення з воротарем Арсеналу, спробував перекинути Боровика, але разом з голкіпером перекинув і ворота!

86-я хвилина. Кращим гравцем матчу оголошений Володимир Гоменюк. На його рахунку переможний гол і результативна передача.

90-я хвилина. Приндета бив головою після подачі штрафного - поруч зі штангою!

90 +4- а хвилина. Волинь спробувала організувати подобу навали, але Арсенал досить впевнено отзащіщался.