УПЛ: Ворскла залишає Таврію без шансів на єврокубки

2 травня 2012, 17:23
0
10
Таврія грає з Ворсклою

Сьогодні, 2 травня, відбувся матч 29-го туру української Прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія програла полтавській Ворсклі і упустила шанс нав'язати боротьбу Арсеналу за путівку в Лігу Європи.

Таврія (Сімферополь) - Ворскла (Полтава) - 0:2

Гол: Янузі (39), Ребьонок (89)

Попередження: Назаренко (70) - Краснопьоров (6), Маркоскі (75), Долганський (90)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 16:30

Арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ)

Таврія: Кахріман, Буссаіді, Єзерський, Любічич, Путраш, Кубик, Назаренко, Гомес, Шиндер, Фещук (Аді, 68), Платон (Афолабі, 77)

Ворскла: Долганський, Даллку, Курилов, Матвєєв, Селін, Краснопьоров, Маркоскі, Кривошеєнко (Дитина, 69), Чичиков, Безус (Будник, 60), Янузі

Хронологія матчу:

5-а хвилина. Маркоскі пробивав метрів з 25, але воротар на місці!

6-а хвилина. Жовта картка у гостей! Нагородженим виявився Краснопьоров.

10-я хвилина. Небезпечний контрвипад по правому флангу полтавчан! Янузі виконав передачу в центр, але нападники не впоралися з напруженням і захисники господарів вибили м'яч подалі.

15-я хвилина. Господарі кинулися в контратаку по лівому флангу, звідки була виконана передача на Шиндера, але той виявився в офсайді.

19-я хвилина. Буссаіді вивів дальньої передачею Платона вперед по правому флангу, але той не наздогнав м'яч.

21-я хвилина. Небезпечний момент! Фещук ледь на відзначився голом після передачі з лівого флангу! Удар не вийшов, після чого Шиндер віддав назад передачу в штрафну, але на цей раз Назаренко пробив мимо.

26-я хвилина. Полтавчани подають кутовий. Після серії передач Йован Маркоскі пробив з 25 метрів по воротах Даміра, але м'яч пролетів повз ворота.

31-я хвилина. Руслан Платон спробував пробити з краю штрафної, але замість удару вийшла передача на Шиндера, який опинився в офсайді.

38-я хвилина. Небезпечний момент! Буссаіді пробив зльоту метрів з 25, але кіпер в порядку! Гарний удар!

39-я хвилина. ГОООООЛ 0:1 Ахмед Янузі здорово пробив зльоту з 11 метрів після передачі Кривошеєнко!

43-я хвилина. Атака "Таврії" по правому флангу. Платон прийняв м'яч, розвернувся і впав. Суддя показує, що можна грати.

Перерва

47-я хвилина. Шиндер пробив з лівого флангу, Платон підставив ногу, але захисники вибили м'яч за межі штрафної!

54-я хвилина. Руслан Платон пробив по воротах, але м'яч прокотився в метрі від штанги! Небезпечний момент!

58-я хвилина. Йован Маркоскі в офсайді.

66-я хвилина. Руслан Платон міг відзначитися, але його удар здалеку виявився неточним.

70-я хвилина. Сергій Назаренко отримав гірчичник після того, як зірвав атаку підкатом ззаду.

72-я хвилина. Назаренко виконав передачу на Кубика, той пробив з розвороту, але м'яч пролетів над поперечиною.

75-я хвилина. Попередження отримує Маркоскі за фол в центрі поля.

83-я хвилина. "Купа мала" у штрафному гостей! Сімферопольці намагаються пробити в районі 11 метрів, але захисники на висоті. М'яч вибито.

87-я хвилина. Сергій Назаренко пробиває в створ воріт зі штрафного, але Долганський вибив м'яч на кутовий.

89-я хвилина. Гооол 0:2 Дитина увірвався в штрафну зліва і пробив в ближній від воротаря кут!

90 +2 хвилина. За затримку часу воротар гостей Сергій Долганський отримав жовту картку.