УПЛ: Карпати вириваються з трясовини, Оболонь потрапляє в зону вильоту

2 травня 2012, 19:56
0
20
Чорноморець грає з Олександрією

Сьогодні, 2 травня, відбулися матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львівські Карпати обіграли Кривбас, київська Оболонь поділила очки з Іллічівцем, а Чорноморець виграв у Олександрії.

Карпати (Львів) - Кривбас (Кривий Ріг) - 2:0

Гол: Кополовець (57), Касьян (83-пенальті)

Попередження: Балажіц (36), Голодюк (48), Кополовець (73) - Валєєв (5), Канкава (71), Сердюк (80)

Львів. Україна. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)

Карпати: Богатінов, Мілошевіч, Балажіц, Федецький, Озарків, Даушвілі, Ткачук, Голодюк, Кополовець, Гладкий (Касьян, 69), Лукас (Ксьонз, 62)

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Лисицький, Петров, Канкава, Сердюк, Матіч, Еслінек, Федорчук (Лисенко, 86), Валєєв (Льопа, 46), Самодін (Антонов, 61)

57-я хвилина. ГОЛ 1:00 Атакували лівим флангом гравці "Карпат". На грані поза грою опинився Михайло, зробив кілька кроків вперед, зблизившись з воротарем і переграв Бойко в ближньому бою! Виходять господарі вперед!

82-я хвилина. ПЕНАЛЬТІ! М'яч після прострілу Касьяна потрапляє в руку захиснику.

83-я хвилина. ГОЛ 2:00 Відмінний удар. Касьян розвів м'яч і голкіпера по різних кутах.

Оболонь (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) - 0:0

Попередження: Б. Баранець (47) - Матіч (49), Льопа (50), Худжамов (87)

Київ. Оболонь Арена. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Оболонь: Березовський, Сапай, Пластун, Гурський, Конюшенко, Лупашко, Корнєв (Месхі, 64), Сибіряков, Б. Баранець, Тимченко (Мандзюк, 61), Панас

Іллічівець: Худжамов, Полянський, Пуканич (Окріашвілі, 71), Іщенко, Тищенко, Чайковський, Віценець, Кожанов, Ярошенко (Шевчук, 90), Таргамадзе, Будковський (Федотов, 76)

Олександрія - Чорноморець (Одеса) - 1:3

Гол: Шевченко (7) - Бакай (11, 59), Де Матос (38)

Попередження: Чередниченко (5), Шевченко (35), Кралік (64), Любенович (70), Полярус (85) - Сетте (24)

Вилучення: Кралік (66)

Олександрія. Ніка. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Олександрія: Паньків, Допілка, Чередниченко, Гавриш (Кралік, 63), Запорожан, Гітченко, Старенький (Полярус, 84), Любеновіч, Салхі, генева (Довгий, 48), Шевченко

Чорноморець: Безотосний, Фонтанельо, Бергер, Зубейко, Кутас, Бобко, Сетте (Політило, 46), Де Матос, Бакай (Діденко, 74), Балашов, Бурдужан (Рієра, 58)

7-я хвилина. ГОЛ 1:00 Ніким не прикритий Шевченко ударом головою конвертував класну подачу Салхи в забитий м'яч! Швидко домоглися свого футболісти "Олександрії"!

11-я хвилина. ГОЛ 1:01 Еліс Бакай ударом метрів з 12 вразив ціль, а асистував йому той, хто вже забивав у ворота "Шахтаря" і "Дніпра" - румун Лучіан Бурдужан!

38-я хвилина. ГОЛ 1:02 Балашов набрав хорошу швидкість по лівому флангу, прострілив у центр штрафного, де першим на м'ячі виявився Лео Де Матос, в падінні переправив м'яч у ціль!

59-я хвилина. ГОЛ 1:03 Ігор Чередниченко помилився у своїх воріт, Бакай підхопив м'яч і без праці відправив предмет розбрату в дальній нижній кут воріт Паньківа!

66-я хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Прекрасно увійшов в гру Ян Кралік! Навіщо він налетів в дуже грубій формі у зіткнення проти Зубейко в звичайному епізоді на фланзі?

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Черноморец (Одесса)Оболонь (Киев)Кривбасс (Кривой Рог)