АПЛ: Арсенал ставить під удар лігочемпіонські амбіції

0
9
Арсенал грає з Норвічем

Сьогодні, 5 травня, відбувся єдиний матч 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Арсенал, який займає зараз 3-й рядок турнірної таблиці, не зміг переграти середняка Норвіча. І тепер Тоттенхем і Ньюкасл мають шанс викинути лондонців за межі четвірки.

Арсенал - Норвіч - 3:3

Гол: Бенаюн (2), ван Персі (72, 80) - Хулахан (12), Холт (27), Морісон (85)

ВІДЕО: Битва в Лондоні. Арсенал влаштував гольову феєрію разом зі скромним Норвічем.

Попередження: Ремзі (22), Вермален (45) - Джексон (31), Хулахан (64), Уілбрам (90)

Лондон. Емірейтс. Початок матчу: 14:45

Арсенал: Шчесни, Санья (Коклен, 34), Косьельні, Вермален, Гіббс, А. Сонг, Росіцкі, Ремзі (Окслейд-Чемберлен, 66), Бенаюн (Шамах, 71), ван Персі, Жервіньо

Норвіч: Радд, Нотон, Беннетт, Мартін, Беннетт, Джонсон, Леппін, Хулахан (Пилкингтон, 76), Хаусон, Джексон (Морісон, 70), Холт (Улбрам, 83)

2-а хвилина. ГОООООЛ 1:00 Швидко Арсенал відкриває рахунок! Бенаюн увійшов в штрафну суперника, легко прибрав двох захисників на фінтах і пробив у дальню дев'ятку. Радді навіть не смикнувся!

7-я хвилина. Тепер уже простріл з лівого флангу в штрафну "Арсеналу". М'яч дійшов до Холта, ветеран відразу ж пробив по м'ячу, що котиться, вийшло точно в Гіббса.

12-я хвилина. ГОЛ 1:01 Пройшла прострільна передача з правого флангу на Хулахана, який дотиком пробив Войцеха Щчесни.

20-я хвилина. Холт вискакував сам на сам, але вихід цей не реалізував. Правда, Грант все одно перебував в офсайді.

27-я хвилина. ГОЛ 1:02 Шикарну атаку провів Норвіч, Грант отримав м'яч у чужій штрафній і пробив. М'яч після рикошету від Гіббса пролетів над Щчесни, що вийшов з воріт.

37-я хвилина. Жервіньо протягнув м'яч у чужу штрафну по лівому флангу і скинув його на удар Гиббсу. Кіран пальнув в метрі від дальньої штанги.

45-я хвилина. КОСЬЄЛНІ! У найостанніший момент Лоран зумів заблокувати удар Холта! Ось це так!

53-я хвилина. ДЖЕКСОН! Симеон отримав м'яч в центрі поля, на швидкості легко впорався із захисником "Арсенала" і вискочив один на один з Щчесни. Пощастило, що удар припав точно в Войцеха.

60-я хвилина. УХ! Ноутон зараз несподівано пробив по воротах з гострого кута, але вийшло щось на зразок прострілу. І пощастило лондонцям, що Джексон не зміг дотягнутися до м'яча.

68-я хвилина. ШАНС! Проникна передача в штрафну дійшла до ван Персі. Робін зазвичай реалізує десять з десяти таких виходів, але зараз він пробив поруч зі штангою!

72-я хвилина. ГОЛ 2:02 Пройшла навісна передача в штрафну від Сонга на ван Персі, який дотиком пробив у дальній кут воріт.

80-а хвилина. ГОЛ 3:02 Голландець забиває свій тридцятий гол у сезоні. Якимось дивом м'яч прилетів до Робіна в чужій штрафній, а той пробив прямо під рукою Радді.

85-я хвилина. ГОЛ 3:03 Привіт обороні і Щчесни! Перша дозволила Морісону увійти в штрафну і пробити з десяти метрів у дальній кут, а другий навіть не стрибнув.

89-я хвилина. Ван Персі! Не реалізував зараз Робін удар з десяти метрів, ногою відбиває удар голландця Радді.

90 +2 хвилина. Сонг! П'ятка! Алекс зараз бив п'ятою з кута воротарського, але Радді перешкодив чудо-голу.